Novi Sad - Telep

Prodaja-Dvosoban, Telep, 40m2, Uknjižen! ID#12085

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,963 €/m2
  • Površina: 40 m2
PRODAJA

118,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204012085
  • Površina : 40 m2
  • Cena : 118,500 €
  • Cena po m2 : 2962.50 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 2/0

Stan na prodaju-Telep, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju na Telepu, Novi Sad, udaljen svega par minuta hoda od Limana. Stan je dvosobne strukture, prodaje se namešten kao sa fotografija ukoliko vam to kao budućem kupcu bude interesantno. Lokacija je veoma popularna. Stan je dvorišno orijentisan što omogućava mir i tišinu i ako je ulica veoma frekfentna i sve što vam je potrebno za život nalazi se u neposrednoj blizini. Uknjižen i moguća kupovina putem kredita. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442222 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

111,300 €

NOVI SAD. ADICE. DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,061 €/m2
  • 54 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

119,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. TROIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,751 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Telep

124,150 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,822 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Grbavica

113,240 €

Lux novogradnja na Grbavici – 31 m² – odmah useljiv…

  • Soba: 1.0
  • 3,653 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

121,800 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,648 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Veternk

125,000 €

Prodaja-88m2-Veternik ID#11573…

  • Soba: 3.0
  • 1,420 €/m2
  • 88 m2