Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

LUKS RENOVIRAN TROSOBAN STAN U PETROVARADINU-74m2 ID#12089

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 1,959 €/m2
  • Površina: 74 m2
PRODAJA

145,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204012089
  • Površina : 74 m2
  • Cena : 145,000 €
  • Cena po m2 : 1959.46 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/4

Prodaje se kompletno i luksuzno renoviran stan u Petrovaradinu. Stan se nalazi u maloj, intimnoj stambenoj zgradi sa svega pet stanova, što garantuje privatnost , mir i komšijski sklad. Tokom renoviranja korišćeni su najkvalitetniji materijali : zamenjene su sve instalacije (struja, voda), postavljena je kvalitetna keramika . Stan je izuzetno svetao i funkcionalan, grejanje je na gas što u praksi znači manji računi i plaćanje samo u sezoni. Glavne prednosti ovog stana su funkcionalnost, dve terase sa otvorenim pogledom, sveže renoviran, što ga čini idealnim jer je useljiv odmah bez dodatnih ulaganja. Nalazi se na 3. spratu u zgradi bez lifta, nije poslednji sprat, ali isto tako zgrada ima mali broj stanova, ako želite život bez buke i gužve. Stan je uknjižen bez tereta i zabeleždbi moguća kupovina na kredit. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442266 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

151,000 €

Novi Sad - Novo Naselje Na prodaju je potpuno renoviran, funkcionalan dvoiposoban stan površine 59 m², smešten na jednoj od najatraktivnijih lokac…

  • Soba: 2.5
  • 2,559 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Podbara

151,900 €

NOVI SAD.PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,452 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Centar

152,440 €

Extra stan Stevana Branovačkog…

  • Soba: 2.0
  • 1,980 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

150,000 €

Prodajemo odličan stan na Bulevaru Oslobođenja, Novi Sad ID#11507…

  • Soba: 3.0
  • 2,679 €/m2
  • 56 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

146,790 €

Mišeluk - Stanovi svih struktura - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 2.5
  • 2,447 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

148,000 €

Novi Sad, Bulevar oslobodjenja, odličan jednoiposoban stan…

  • Soba: 1.5
  • 3,020 €/m2
  • 49 m2