Novi Sad - Detelinara

Komforan dvoiposoban stan za izdavanje na Novoj Detelinari – 56m²

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 7 €/m2
  • Površina: 56 m2
IZDAVANJE

400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4338
  • Površina : 56 m2
  • Cena : 400 €
  • Cena po m2 : 7.14 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 7/8

Izdaje se kompletno namešten i funkcionalan dvoiposoban stan površine 56m², smešten na sedmom spratu zgrade sa liftom, u mirnom delu Nove Detelinare. Stan je idealan za porodicu ili zakupce koji traže udoban i lepo organizovan prostor za dugoročan boravak. Raspored stana je veoma praktičan i obuhvata dve odvojene spavaće sobe, prostran dnevni boravak povezan sa kuhinjom i trpezarijom, terasu sa hladnom ostavom, kao i kupatilo i hodnik sa dovoljno prostora za odlaganje. Stan je useljiv odmah. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Cena zakupa: 400 € Za više informacija pozvati: 063663641 РУССКОГОВОРЯЩИЙ РИЕЛТОР НЕДВИЖИМОСТИ Potreban depozit u visini zakupnine Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

380 €

Novi Sad - centar- Almaški kraj, izdaje se dvosoban stan od 43m2, odmah useljiv, kompletno namešten i opremljen ( nov francuski ležaj i nova ugaon…

  • Soba: 2.0
  • 9 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Centar

320 €

Dvosoban stan - centar - Matice Srpske…

  • Soba: 2.0
  • 8 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Telep

600 €

Dvosoban stan za izdavanje, Neimarova, 50m²+ GARAŽNO MESTO…

  • Soba: 2.0
  • 12 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Liman 3

500 €

Izdaje se 2.5 soban na Limanu, 75m2…

  • Soba: 2.5
  • 7 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Banatić

400 €

Novi Sad, Banatić – 53m²…

  • Soba: 2.0
  • 8 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Podbara