Novi Sad - Futog

Nudimo vam super investiciono zmljište u Futogu na potezu ka Bačkom Petrovcu. Parcela koja se nalazi u građevinskoj industrijskoj zoni u neposrednoj blizini budućeg koridora koji obilazi Novi Sad. Za sve dodatne informacije kontakitirajte nas. 06

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 21 €/m2
  • Površina: 2244 m2
PRODAJA

46,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 7001832
  • Površina : 2244 m2
  • Cena : 46,200 €
  • Cena po m2 : 20.59 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Futog

Nudimo vam super investiciono zmljište u Futogu na potezu ka Bačkom Petrovcu. Parcela koja se nalazi u građevinskoj industrijskoj zoni u neposrednoj blizini budućeg koridora koji obilazi Novi Sad. Za sve dodatne informacije kontakitirajte nas. 063304062 ŠIfra 7001831 Agencija Moj Dom Nekretnine, Novi Sad – Reg. br. 174

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Rakovac

51,500 €

Zamislite svoj kutak mira i prirode na idealnoj lokaciji! Nadomak Manastira u Rakovcu vam se pruža idila sa sopstvenom šumicom , ovaj plac nudi savr…

  • 25 €/m2
  • 2088 m2

Beočin Čerević

39,000 €

Čerević - Šakotinac, na prodaju više građevinskih parcela od 1500m2, uknjiženo, dozvoljena gradnja, blizina glavnog puta. Parcele se mogu spajat…

  • 26 €/m2
  • 1506 m2

Beočin Beočin

54,000 €

Banoštor-Uknjižen Plac 893 m2 u Mirnom kraju-065/385 8880…

  • 60 €/m2
  • 893 m2

Beočin Beočin

36,500 €

Banoštor-Veliki Građevinski Plac 1980 m2 za kupce sa Posebnim stilom života-065/385 8880…

  • 18 €/m2
  • 1981 m2

Na izuzetno atraktivnoj i perspekti

54,160 €

Na izuzetno atraktivnoj i perspektivnoj lokaciji, na relaciji Petrovaradin–Bukovac, u neposrednoj blizini samog naselja, nalaze se odlično pozicion…

  • 93 €/m2
  • 584 m2

BOSNA I HERCEGOVINA - ZEMLJA - OKOL

36,600 €

BOSNA I HERCEGOVINA - ZEMLJA - OKOLINA SARAJEVA- HADŽIĆI…

  • 3 €/m2
  • 11799 m2