Novi Sad - Somborski bulevar

Telep, Novi Sad – moderan porodičan stan u mirnoj ulici Na prodaju prelep, moderan stan u novogradnji na Telepu, smešten u mirnoj i tihoj ulici koja pruža idealan balans između urbanog života i porodičnog mira. Ovaj svetao i funkcionalan stan

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 3,090 €/m2
  • Površina: 62 m2
PRODAJA

191,580 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1032227
  • Površina : 62 m2
  • Cena : 191,580 €
  • Cena po m2 : 3090.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Somborski bulevar
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 3/5

Telep, Novi Sad – moderan porodičan stan u mirnoj ulici Na prodaju prelep, moderan stan u novogradnji na Telepu, smešten u mirnoj i tihoj ulici koja pruža idealan balans između urbanog života i porodičnog mira. Ovaj svetao i funkcionalan stan površine 60 m² nalazi se na 3. spratu zgrade sa liftom i odiše toplinom doma već pri prvom koraku. Stan je pažljivo organizovan kako bi svaki kvadrat bio maksimalno iskorišćen. Dve udobne spavaće sobe pružaju dovoljno prostora za porodicu, radni kutak ili dodatni komfor, dok lepo osvetljen dnevni boravak stvara prijatnu atmosferu tokom celog dana. Moderna gradnja, kvalitetni materijali i odličan raspored čine ovu nekretninu savršenim izborom kako za život, tako i kao sigurnu investiciju. Nekretnina je uknjižena bez tereta, a moguća je kupovina putem stambenog kredita, što dodatno olakšava put do novog doma. Ako tražite stan u kome ćete uživati u miru, komforu i kvalitetu života, ova nekretnina na Telepu je prava prilika za vas. Cena: 191.580 € Kontakt: 062 548 930 Šifra: 1032227 Agencija Moj Dom Nekretnine, Novi Sad – Reg. br. 174

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad, Veternik, Odličan četvo

191,269 €

Novi Sad, Veternik, Odličan četvorosoban stan sa povratom Pdv-a…

  • Soba: 4.0
  • 2,009 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Grbavica

188,400 €

LUKSUZAN DUPLEKS NA GRBAVICI – NOV, NAMEŠTEN, 2 TERASE, TOP LOKACIJA…

  • Soba: 2.5
  • 3,193 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Centar

190,500 €

Na prodaju prelep, moderno namešten dvosoban stan u samom centru Novog Sada, u neposrednoj blizini Futoškae pijace. Ova nekretnina predstavlja ideal…

  • Soba: 1.5
  • 3,888 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Telep

190,000 €

Prodaje se prelep stan u novogradnji, na prvom spratu, površine 76m². Stan je kompletno opremljen, neuseljavan i sprem…

  • Soba: 2.5
  • 2,500 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Podbara

198,600 €

NA PRODAJU - Troiposoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 3.5
  • 2,797 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Sajmište

195,800 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,838 €/m2
  • 69 m2