Novi Sad - Telep

FANTASTIČAN TROSOBAN STAN- 60m2- BULEVAR PATRIJARHA PAVLA-NAMEŠTEN ID#12042

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 3,100 €/m2
  • Površina: 60 m2
PRODAJA

186,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204012042
  • Površina : 60 m2
  • Cena : 186,000 €
  • Cena po m2 : 3100.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 3/5

Prodaje se kompletno opremljen, moderan trosoban stan na jednoj od popularnijih lokacija u gradu- na Bulevaru patrijarha Pavla. Stan se nalazi u novijoj , kvalitetno građenoj zgradi sa liftom i idealan je za porodični život ili ( investiciju). Struktura stana: - Prostran i svetao dnevni boravak povezan sa trpezarijom - Moderna , funkcionalna kuhinja sa kompletnom belom tehnikom, ima prirodnu ventilaciju. - Dve komforne spavaće sobe. - Veliko moderno kupatilo. - Gostinski toalet. - Terasa sa otvorenim pogledom. Zgrada se nalazi na odličnoj poziciji na Bulevaru. U neposrednoj blizini su marketi, škole, vrtići, autobuska stajališta i svi sadržaji neophodni za lagodan život. odlična povezanost sa ostalim delovima grada. Uknjiženo 1/1, moguća kupovina putem stambenog kredita. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442266 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

193,820 €

Novi Sad, Sajam - Luksuzni stanovi u novogradnji - odlična lokacija! 58 m …

  • Soba: 2.0
  • 3,342 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad, Veternik, Odličan četvo

191,269 €

Novi Sad, Veternik, Odličan četvorosoban stan sa povratom Pdv-a…

  • Soba: 4.0
  • 2,009 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Telep

185,400 €

Premium stan u mirnoj urbanoj vili, odmah useljiv…

  • Soba: 2.5
  • 3,142 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Bulevar

194,650 €

Prodaje se stan na Bulevaru. Stan se nalazi ublizini Futoške pijace u vrlo lepoj i modernoj zgradi koja je rađena po najvišim standradima. Sta…

  • Soba: 3.5
  • 3,817 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Centar

195,000 €

Prodaja trosobnog stana, Centar, 58m2-Renoviran ID#11362…

  • Soba: 3.0
  • 3,362 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Telep

179,220 €

Južni Telep-Direktna prodaja-Uknjižen Četvorosoban Dupleks 87 m2 u blizini Lazine Gimnazije i Limana-mogućnost kupovine i Garaže 16 m2…

  • Soba: 4.0
  • 2,060 €/m2
  • 87 m2