Novi Sad - Detelinara

Prodaja, Dvosoban-Detelinara 40m2! ID#12088

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,225 €/m2
  • Površina: 40 m2
PRODAJA

129,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204012088
  • Površina : 40 m2
  • Cena : 129,000 €
  • Cena po m2 : 3225.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/0

Stan na prodaju-Detelinara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju u Detelinara, Novi Sad, udaljen svega 5 minuta hoda od Merkur. Fantastičan dvosoban stan. Nalazi se na drugom spratu novije zgrade sa liftom. Stan se sastoji iz hodnika u kom ima dovoljno prostora za odlaganje. Kuhinje koja ima prirodnu ventilaciju. Komforan dnevni boravak i spavaća soba. Naselje u kom se nalazi stan je odlično, ima dosta zelenila i svi sadržaji koji su potrebni za život su u neposrednoj blizini. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381631899153 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

137,611 €

Dvosoban stan 46m2 - Telep …

  • Soba: 2.0
  • 2,992 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Telep

131,900 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,806 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Telep

127,800 €

Predstavljamo vam novogradnju na Telepu, projektovanu po visokim standardima kvaliteta gradnje. Objekat odlikuju savremena arhitektonska rešenja ko…

  • Soba: 2.0
  • 3,195 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Salajka

128,140 €

Novi Sad, Salajka - Jednoiposoban stan 45m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,848 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Sajmište

133,700 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,039 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Telep

127,000 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 1.5
  • 2,953 €/m2
  • 43 m2