Novi Sad - Sajmište

Dvoiposoban stan 65 m², Sajmište, Novi Sad, 8/8

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,702 €/m2
  • Površina: 65 m2
PRODAJA

175,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4336
  • Površina : 65 m2
  • Cena : 175,600 €
  • Cena po m2 : 2701.54 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 8/8

Na prodaju je dvoiposoban stan od 65 m² u Novom Sadu, u naselju Sajmište, u mirnoj ulici Dr. Đorđa Joanovića 3, u neposrednoj blizini Novosadskog sajma i Nove Detelinare. Stan se nalazi na 8. spratu u zgradi sa liftom, u starijoj gradnji, i odlikuje ga izuzetno funkcionalan i logičan raspored. Veoma je svetao i pruža dobar osećaj komfora i privatnosti. Grejanje je gradsko. Stan poseduje terasu, a uz to su dostupni i parking, garaža, podrum i ostava. Od dodatne opreme izdvajaju se internet, telefon, satelitska i kablovska TV, kao i klima. Ovaj stan predstavlja praktično rešenje za porodični život, ali i sigurnu dugoročnu investiciju. Cena je 175.600 EUR, sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Kontakt za više informacija: 063663532 Agencija Family Nekretnine Reg. broj posrednika 1708

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

185,100 €

Telep četri 4.0 stana savršenog rasporeda u Urbanoj Vili - moguć povrat PDV. Zgrada je koncipirana porodično, sa d…

  • Soba: 3.5
  • 2,468 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Lipov gaj

185,000 €

Prodaje se luksuzan trosoban stan sa krovnom terasom – Lipov gaj ID#6521…

  • Soba: 3.0
  • 2,342 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad Veternk

170,050 €

PRODAJA ČETVOROSOBNOG STANA 103m2 U NOVOGRADNJI – VETERNIK …

  • Soba: 5.0
  • 1,651 €/m2
  • 103 m2

Novi Sad Centar

175,000 €

Trosoban u izgradnji u centru…

  • Soba: 3.0
  • 2,966 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Veternk

169,900 €

* Veternik- PORODIČAN STAN *…

  • Soba: 5.0
  • 1,545 €/m2
  • 110 m2

Novi Sad Telep

171,850 €

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,387 €/m2
  • 72 m2