Novi Sad - Liman 3

Liman 3 - odličan dvosoban stan od 52m2 na traženoj lokaciji

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,462 €/m2
  • Površina: 52 m2
PRODAJA

180,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004227
  • Površina : 52 m2
  • Cena : 180,000 €
  • Cena po m2 : 3461.54 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 3
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/5

Prodaje se funkionalan dvosoban stan površine 52m2 na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu - Liman 3. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade sa liftom, u kvalitetnoj starijoj gradnji. Raspored stana je veoma praktičan i pruža maksimalnu iskorišćenost prostora. Nekretnina se prodaje kompletno nameštena, što je čini idealnom kako za život, tako i kao investiciju za izdavanje. U blizini se nalaze škole, fakulteti, marketi, autobuske linije, šetalište i sav sadržaj neophodan za svakodnevni život. Odlična povezanost sa svim delovima grada dodatno doprinosi atraktivnosti lokacije. U oglašenu cenu je uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. Za više informacija pozovite 0628350463.

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

189,500 €

Petrovaradin-Gradić, 81 m2…

  • Soba: 3.0
  • 2,340 €/m2
  • 81 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

171,110 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,852 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Centar

170,980 €

Odličan dupleks u ponudi ID#6095…

  • Soba: 3.5
  • 2,408 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Grbavica

185,400 €

Prodaje se trosoban duplex stan na Grbavici. Dvorišno je orjentisan i nalazi se na petom spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. U donjoj etaži …

  • Soba: 3.0
  • 2,289 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Detelinara

185,400 €

Novi Sad -Nova DetelinaraFenomenalan porodicni duplex u delu grada gde je sve na dohvat  ruke.Stan je paz…

  • Soba: 3.0
  • 2,318 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Telep

185,400 €

Lep dvoiposoban stan-Telep 065 385 88 86…

  • Soba: 2.5
  • 3,142 €/m2
  • 59 m2