Srbobran - Srbobran

Izdaje se kuća u Srbobranu

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 12 €/m2
  • Površina: 91 m2
IZDAVANJE

1,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 9102108
  • Površina : 91 m2
  • Cena : 1,100 €
  • Cena po m2 : 12.09 €/m2
  • Grad : Srbobran
  • Lokacija : Srbobran
  • Broj soba : 5.0
  • Površina placa: 0 m2

Kuća je površine 91m² na placu od 1074m². Kompletno renovirana, podeljena na dva odvojena dvosobna stana. Idealna za dve porodice, radnike ili kombinaciju stanovanja i poslovnog prostora. Prostran plac pruža dodatni komfor i mogućnost korišćenja dvorišta. Kontakt 0693831015

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

1,000 €

IZDAVANJE Kuća: NOVI SAD-Novi Sad-Adice, Marije Bursać, 126.00m2, 5.00ari ID#7959…

  • Soba: 5.0
  • 8 €/m2
  • 126 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

2,100 €

Kuća u Sremskoj Kamenici samo za odabrane ID#10374…

  • Soba: 5.0
  • 12 €/m2
  • 180 m2

Srbobran Srbobran

1,100 €

Izdaje se kuća u Srbobranu …

  • Soba: 5.0
  • 12 €/m2
  • 91 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

600 €

Petrovaradin kuća u ponudi ID#10799…

  • Soba: 10.0
  • 10 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Adice

1,300 €

Izdavanje odlične kuće 260m2, Adice ID#10543…

  • Soba: 10.0
  • 5 €/m2
  • 260 m2

Novi Sad Sajlovo

110 €

Smeštaj radnika ID#10936…

  • Soba: 7.0
  • 1 €/m2
  • 170 m2