Srbobran - Srbobran

Na prodaju kuća u Srbobranu

  • Broj prostorija: 4.5
  • Cena po m2: 2,037 €/m2
  • Površina: 91 m2
PRODAJA

185,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3000251
  • Površina : 91 m2
  • Cena : 185,400 €
  • Cena po m2 : 2037.36 €/m2
  • Grad : Srbobran
  • Lokacija : Srbobran
  • Broj soba : 4.5
  • Površina placa: 1074 m2

Površine 91m², na placu od 1074m². Kompletno renovirana, podeljena na dva odvojena dvosobna stana. Nekretnina je uknjižena 1/1. Idealna za dve porodice, izdavanje ili kombinaciju stanovanja i investicije. U cenu je uračunata posrednička naknada u iznosu od 3% Kontakt 0693831015

SLIČNE NEKRETNINE

Srebrno jezero-odlična kuča sa 5

180,000 €

Srebrno jezero-odlična kuča sa 5 Apartmana -POVOLJNO I HITNO…

  • Soba: 6.0
  • 1,241 €/m2
  • 145 m2

Sremska Kamenica Institut

195,000 €

Mala Kamenica- Skrivena kuća 130 m2 u Rajskoj Bašti na zelenom Placu od 1500 m2-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 1,413 €/m2
  • 138 m2

Inđija Čortanovci

185,400 €

Agencija Moj Dom nekretnine (Novi Sad, Reg. br. 174) nudi vikend kuću površine 56 m² (uknjiženo 30 m²) sa pomoćnim objektom od 20 m² i ze…

  • Soba: 2.0
  • 2,439 €/m2
  • 76 m2

Irig Irig

180,250 €

Na prodaju kuća sa poslovnim prostorom – Irig, blizina Vrdnika i budućeg autoputa U atraktivnom i perspektivnom delu Iriga, u neposrednoj blizini…

  • Soba: 5.0
  • 959 €/m2
  • 188 m2

Srbobran Srbobran

185,400 €

Na prodaju kuća u Srbobranu …

  • Soba: 4.5
  • 2,037 €/m2
  • 91 m2

Irig - blizina tunela, prodaje se n

187,000 €

Irig - blizina tunela, prodaje se nova moderna četvorosobna kuća od 105m2 sa prelepom terasom i sređenim dvorištem... Cena je sa PDV-om i postoji…

  • Soba: 4.0
  • 1,781 €/m2
  • 105 m2