Novi Sad - Grbavica

Grbavica-Useljiv Namešten Dvosoban stan 44 m2 sa Parkingom-065/385 8880

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,295 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

145,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22541
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 145,000 €
  • Cena po m2 : 3295.45 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: vp/5

*Naša Preporuka*-Prodajemo u Novom Sadu na Grbavici Uknjižen Dvosoban stan 44 m2 na TOP LOKACIJI... Stan se nalazi u visokom prizemlju,dvorišne orijentacije poseduje Dnevnu sobu sa kuhinjom,spavaću sobu,predsoblje,kupatilo i Lepu Terasu...Grejanje je Centralno...Stan je Namešten... U Dvorištu je zajednički Parking... Posebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,Centra grada,Bulevara,Stadiona,TC*Promenada*--- više informacija na kontakt tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22541 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

144,600 €

NOVI SAD.ADICE.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,008 €/m2
  • 72 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

148,940 €

Četvorosoban stan - novogradnja, *povrat PDV-a* ID#10327…

  • Soba: 3.0
  • 2,159 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Adice

136,400 €

Predstavljamo vam savremenu urbanu vilu u mirnom delu Adica, projektovanu za kvalitetan i funkcionalan porodičan život. U ponudi su trosobni stano…

  • Soba: 3.0
  • 2,165 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Telep

137,000 €

Moderan i svetao dvosoban stan – Heroja Pinkija, Telep…

  • Soba: 2.0
  • 3,425 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Telep

137,600 €

NOVI SAD.TELEP.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,808 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Telep

135,300 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,819 €/m2
  • 48 m2