Sremska Kamenica - Artiljevo

Prodaje se porodična kuća u Sremskoj Kamenici

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,888 €/m2
  • Površina: 120 m2
PRODAJA

226,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3000250
  • Površina : 120 m2
  • Cena : 226,600 €
  • Cena po m2 : 1888.33 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Artiljevo
  • Broj soba : 4.0
  • Površina placa: 1400 m2

Površine 120m², na placu od 1400m². Kuća je uknjižena 1/1, građena 2002. godine. Struktura kuće: tri spavaće sobe, prostran dnevni boravak, kuhinja i kupatilo. U prizemlju se nalazi dodatni stan u sivoj fazi, sa sprovedenom strujom i vodom, što pruža mogućnost završetka po sopstvenim željama. Plac je pravilan, dimenzija približno 100m x 14m, idealan za porodičan život, uživanje u prirodi ili dodatne sadržaje. Mirna lokacija u Sremskoj Kamenici, pogodna za porodično stanovanje, uz dobru povezanost sa gradom. U cenu je uračunata posrednička naknada u iznosu od 3% Kontakt 0693831015

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Čardak

226,600 €

Prodajemo vikend kuću na Čardaku, smeštenu na prelepom placu površine 977m², sa izvanrednim pogledom na Novi Sad. Plac je širine 30 metara, što…

  • Soba: 2.0
  • 6,665 €/m2
  • 34 m2

Bački Petrovac Bački Petrovac

220,000 €

Bački Petrovac-Uknjižena Porodična Spratna kuća 372 m2 na Velikom Placu od 1700 m2-065/385 8888…

  • Soba: 6.0
  • 591 €/m2
  • 372 m2

Novi Sad Veternk

226,600 €

Veternik-*Spuštena Cena*-Velelepna Sedmosobna kuća 250 m2 u mirnom kraju za Kupce sa Stilom-065/385 8880…

  • Soba: 7.0
  • 906 €/m2
  • 250 m2

Novi Sad Futog

226,600 €

Kuća 185 m² sa placem 6.45 a, Futog, Novi Sad…

  • Soba: 5.0
  • 1,225 €/m2
  • 185 m2

Zlatibor-Ekstra lux-Netkanuta priro

236,385 €

Zlatibor-Ekstra lux-Netkanuta priroda…

  • Soba: 4.0
  • 1,545 €/m2
  • 153 m2

Bačka Palanka Bačka Palanka

226,600 €

Bačka Palanka-kuća u širem Centru za Biznis ili Investitore P+3+PK-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 444 €/m2
  • 510 m2