Novi Sad - Centar

* INVESTICIONA PRILIKA *Jednoiposoban stan u srcu Novog Sada – Centar

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,788 €/m2
  • Površina: 29 m2
PRODAJA

80,860 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004244
  • Površina : 29 m2
  • Cena : 80,860 €
  • Cena po m2 : 2788.28 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/4

Na prodaju je stan površine 29 m², smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Zbog svoje pozicije i strukture, nekretnina predstavlja idealnu investiciju, bilo za udoban život ili kao moderan poslovni prostor. Osnovne karakteristike: Kvadratura: 29 m² Struktura: Jednoiposoban Lokacija: Strogi centar Novog Sada (neposredna blizina pešačke zone, suda, banaka i svih bitnih gradskih sadržaja). Spratnost: Visoko prizemlje – pristupačno, a ipak pruža privatnost. Namena: Višenamenski prostor. Savršen za: Poslovanje: Advokatska kancelarija, kozmetički salon, projektni biro ili stomatološka ordinacija. Prednosti nekretnine: Vrhunska povezanost: Sve ključne tačke grada su na par minuta hoda. Potencijal za izdavanje: Visoka potražnja za stanovima na dan (Airbnb/Booking - uz minimalne modifikacije) ili dugoročni zakup poslovnog prostora. Uknjiženo: Vlasništvo 1/1, bez tereta. Za više ingormacija pozovite nas na 066223344.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

87,550 €

Predstavljamo vam izuzetnu priliku – fenomenalno skladno ukomponovan jednoiposoban stan od 29 m² grejne površine (31 m² sa terasom), smešten u n…

  • Soba: 1.5
  • 3,019 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Novo Naselje

73,500 €

NOVI SAD.NOVO NASELJKE.JENOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.0
  • 2,371 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Detelinara

87,550 €

Garsonjera na Detelinari, Novi Sad, 25 m², 3/5 sprat…

  • Soba: 0.5
  • 3,502 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad, Avijaticarsko naselje, le

89,000 €

Novi Sad, Avijaticarsko naselje, lep jednoipsooban stan na mirnoj lokaciji…

  • Soba: 1.5
  • 2,472 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Adice

77,250 €

Adice- Useljiv Lep Jednoiposoban stan 30 m2 sa Gratis Zatvorenom Terasom od 50 m2-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 2,575 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

82,600 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,848 €/m2
  • 29 m2