-

Šid, Erdevik, Prelepa vikendica u netaknutoj prirodi

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 609 €/m2
  • Površina: 105 m2
PRODAJA

63,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3614
  • Površina : 105 m2
  • Cena : 63,800 €
  • Cena po m2 : 608.72 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 5.0
  • Površina placa: 2050 m2

Prodaje se prelepa vikendica u netaknutoj prirodi u okolni Erdevika, na visoravni okruženo šumom Nacionalnog parka, Fruške gore. Vikendica je uknjižena, pored asfaltnog puta se nalazi parcela i sam objekat je uvučen od puta.Vikendica je novije gradnje i sastoji se od prizemlja i potkrovlja i ima manji podrum od 12m2. U prizemlju se nalazi velika soba sa dva ulaza, hodnik, kuhinja, ostava i kupatilo. a u potkrovlju se nalaze tri spavaće sobe, kupatilo i kuhinja. Vikendica je samoodrživa, ima struju na solarne panele, na koje funkcioniše osvetljenje i kućni aparati. Kroz plac prolazi jako dobra vodena žila, te se može lako izbušiti bunar. Sam objekat je kvalitetno građen, ima termoizolaciju od stiropora, nove oluke, podovi su različito obrađeni,negde su postavljene keramičke pločice.Najlepše od svega je lokacija vikendica, te je stvorena za mir i uživanje. Vredi pogledati.Tel. 065/424 55 77. Više fotografija na našem sajtu.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Kamenjar

72,100 €

Novi Sad,Kamenjar,odlična manja vikendica ,cena povoljna uknjižena na vlasnika,voda struja(Bomil nekretnine, Novi Sad…

  • Soba: 1.5
  • 3,004 €/m2
  • 24 m2

Žabalj Žabalj

72,100 €

Trosobna kuća ''nabijača'' na velikom placu u Žablju. Kuća se nalazi na placu od skoro 19 ari, od kojih 7 ari čini kuća sa okućnicom, dok je…

  • Soba: 3.0
  • 1,335 €/m2
  • 54 m2

Srbobran Nadalj

65,000 €

Na pola sata vožnje od Novog Sada, u tišini bačke ravnice, smešten je Nadalj – selo koje kao da je sačuvano za one koji traže mir, autentič…

  • Soba: 3.0
  • 500 €/m2
  • 130 m2

U Ravnom Selu ekskluzivno prodajemo

62,000 €

U Ravnom Selu ekskluzivno prodajemo ili menjamo za stan u Novom Sadu seosko domaćinstvo koje se sastoji od kuće na placu površine 500 m², sa dodat…

  • Soba: 3.0
  • 310 €/m2
  • 200 m2

Kikinda Kikinda

62,000 €

Kikinda-Porodična kuća 131 m2 na Velikom Placu od 2200 m2 pogodno za Biznis-065/385 8888…

  • Soba: 3.0
  • 473 €/m2
  • 131 m2

Srbobran Srbobran

69,900 €

Srbobran, Odlična renovirana kuća u vojvođanskom stilu- može na kredit za mlade…

  • Soba: 3.0
  • 485 €/m2
  • 144 m2