Novi Sad - Telep

Novi Sad, Telep, Dvosoban

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,090 €/m2
  • Površina: 42 m2
PRODAJA

129,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004238
  • Površina : 42 m2
  • Cena : 129,800 €
  • Cena po m2 : 3090.48 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/4

Prodaje se nov, neuseljavan stan u modernom kompleksu na lokaciji Telep. Stan ima 42m2, funkcionalan raspored: dnevni boravak i kuhinju open space koncepta, odvojenu spavaću sobu, kupatilo, terasu. Opremljen kvalitetnim materijalima: REHAU PVC, roletne na elektromotor, Tarkett podovi, kvalitetne sanitarije, sigurnosna vrata. Izuzetna prilika kako za stanovanje, tako i za investiciju! U blizini se nalaze škole, marketi, autobuska stanica. Za više informacija kontakt 069/383-1010 Stanislava

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

135,000 €

PRODAJE SE DVOIPOSOBAN STAN NA GRBAVICI, DUPLEX U KOLO SRPSKIH SESTARA.  Lav 2020 nekretnine. Agencijska provi…

  • Soba: 2.5
  • 2,547 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Sajmište

136,800 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,040 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Podbara

133,900 €

NOVI SAD.PODBARA.DVOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,790 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Telep

124,300 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,032 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

120,100 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

123,000 €

Prodaje se dvosoban stan u Ćirpanovoj ulici; Parking u dvorištu ID#8419…

  • Soba: 2.0
  • 2,365 €/m2
  • 52 m2