Novi Sad - Telep

Nov jednoiposoban stan sa pogledom na Frušku goru

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,090 €/m2
  • Površina: 42 m2
PRODAJA

129,780 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4327
  • Površina : 42 m2
  • Cena : 129,780 €
  • Cena po m2 : 3090.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 2/3

Prodaje se moderan, neuseljavan jednoiposoban stan površine 42m² u prestižnom Atrium Residence kompleksu. Stan se nalazi na drugom spratu i jugoistočno je orijentisan, što mu pruža obilje prirodne svetlosti tokom dana i otvoren pogled ka Fruškoj gori. Funkcionalan raspored obuhvata komfornu spavaću sobu, svetao dnevni boravak sa izlazom na terasu i kvalitetno uređenu unutrašnjost. U stanu je ugrađeno podno grejanje na gas sa zasebnim kalorimetrom, PVC stolarija visokog kvaliteta, tarket podovi, sigurnosna vrata i roletne na elektromotor. Cena: 129780e (sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%) Za više informacija pozvati: 063663641 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

139,000 €

DVOSOBAN STAN 45M2 SOMBORSKI BULEVAR U DOBROM STANJU 139 000EU…

  • Soba: 2.0
  • 3,089 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Detelinara

123,600 €

Komforan dvosoban stan u mirnom kraju okruženom zelenilom. Stan je delimično renoviran, na drugom spratu, u neposrednoj blizini autobuskog stajališ…

  • Soba: 2.0
  • 2,630 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Telep

138,500 €

Ekskluzivan kompleks na Telepu, 47m2, sa pdv-om!…

  • Soba: 2.0
  • 2,947 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

135,000 €

Novi Sad, Pavla Papa, odličan dvosoban stan na dobroj lokaciji…

  • Soba: 2.0
  • 2,647 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Grbavica

133,900 €

Stan je od 50m2. Ima terasu i ostavu na terasi (4m2) koji nisu uračunati u cenu. Ulica je Đorđa Servickog.Potpunoo re…

  • Soba: 2.0
  • 2,678 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Sajmište

138,000 €

* Sajam Kompleks - Novi Sad *…

  • Soba: 1.5
  • 3,450 €/m2
  • 40 m2