Novi Sad - Kej

PRODAJA-Renoviran, dvosoban-Kej, Centar-42m2 ID#11717

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,690 €/m2
  • Površina: 42 m2
PRODAJA

155,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011717
  • Površina : 42 m2
  • Cena : 155,000 €
  • Cena po m2 : 3690.48 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Kej
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 5/0

Stan na prodaju-Podbara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju na Podbari, Novi Sad, udaljen svega 1 minut hoda od Beogradskog keja. Stan je kompletno renoviran, promenjene su instalacije (elektro i vodovodne), stolarija, podovi, keramika. Stan se nalazi na veoma atraktivnoj lokaciji. Zgrada je starije gradnje al veoma kvalitetna i odrzavana. Stan cini dnevna soba sa kuhinjom i izlazom na terasu na kojoj posedujete ostavu. Spavaca soba poseduje garderober i terasu koju mozete u potpunosti prilagoditi svojim potrebama. Dvorisno je orijentisan. Odlicna prilika za one koji zele zivot nadomak Centra Novog Sada, a opet u mirnom delu punom zelenila. Takodje stan je odlican i kao investicija za izdavanje. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381631899153 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

146,300 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.DVOSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN.PRODAJE SE SA PARKING MESTOM U DVORIŠTU ZGRADE (Svet nekretnine…

  • Soba: 2.0
  • 3,048 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Grbavica

164,100 €

NOVI SAD.GRBAVICA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,567 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Podbara

148,780 €

Novi Sad, Podbara - Moderni, kvalitetni stanovi unutar kompleksa na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 3,381 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Železnička stanica

146,260 €

Odličan, dvosoban stan na Bulevaru Jaše Tomića, bez dodatnih ulaganja! ID#9877…

  • Soba: 2.0
  • 2,709 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Sajmište

159,650 €

NOVI SAD.SAJAM.TROSOBAN STAN.KOMPLETNO RENOVIRAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,956 €/m2
  • 54 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

153,880 €

IDEALAN PORODIČNI STAN U IZGRADNJI – Mišeluk – Pogled …

  • Soba: 3.0
  • 2,404 €/m2
  • 64 m2