Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

Prodaja dvosobnog stana-Kosancic Ivana, 55m2 ID#12075

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,500 €/m2
  • Površina: 52 m2
PRODAJA

182,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204012075
  • Površina : 52 m2
  • Cena : 182,000 €
  • Cena po m2 : 3500.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/0

Stan na prodaju, Bulevar oslobodjenja, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju koji se nalazi na 5 minuta hoda od Futoske pijace i nekoliko minuta hoda od Novosadskog sajma. Stan je dvosobne strukure, sa izuzetno komfornom dnevnom sobom koja je spojena sa kuhinjom i trpezarijom i ima svoj izlaz na terasu (na terasi postoji ostava), spavaca soba je komotna i takodje poseduje izlaz na terasu, hodnika i kupatila. Nije potrebno nikakvo ulaganje u stan. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom. Dvorisno orijentisan-omogucava potpuni mir. Zgrada je 2012-godiste i veoma je kvalitetna i odrzavana. Stanu pripada podrumska ostava. Ova lokacija je veoma atraktivna. U neposrednoj blizini su svi sadrzaji koji su potrebni za vodjenje modernog zivota. Odlicno kako za zivot jedne porodice tako i za kao investicija za mesecno ili dnevno izdavanje. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381631899153 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

191,580 €

Prodajemo stan, u kome ćete živeti kao u kući. Stan je četvorosoban, površine 73 m2, i prostire se na 2 etaže, podeljene u spavaći i dnevni deo…

  • Soba: 4.0
  • 2,624 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

174,500 €

NOVI SAD. BULEVAR. TROSOBAN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,727 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Bulevar

187,500 €

Novi Sad, Bulevar Oslobodjenja u blizini Futoske pijace na odlicnoj lokaciji povezanoj sa svim delovima grada, prodaj…

  • Soba: 2.5
  • 2,568 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Telep

177,700 €

Fenomenalna lokacija! Odličan kvalitet gradnje! Poštovanje rokova izgradnje! Agencija Moj Dom prodaje stanove razlicitih struktura i kvadratura u iz…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Novo Naselje

177,500 €

Novi Sad - novo naselje - zgrada od fasadne cigle, prodaje se troiposoban stan od 86m2, uknjižen 1/1. Stan ima odličan raspored, lepa dnevna soba sa…

  • Soba: 3.5
  • 2,064 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Telep

185,400 €

Prelep, uknjižen trosoban stan na Telepu. 72m2. Mogućnost kupovine garaže. …

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 72 m2