Novi Sad - Centar

Dvoiposoban kod Spens-a

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 11 €/m2
  • Površina: 60 m2
IZDAVANJE

650 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2242
  • Površina : 60 m2
  • Cena : 650 €
  • Cena po m2 : 10.83 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/5

ZA KANCELARIJE! Izdaje se noviji, prazan dvoiposoban stan sa opremljenom kuhinjom na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Spens-a, Bulevara, centra. Treći sprat sa liftom, idealan i za kancelarijsku delatnost. Mesečno plaćanje, obavezan depozit. Br. u Reg.posredn.2107.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

350 €

IZDAJE SE STAN – PETROVARADIN Izdaje se stan od 42m² u mirnom kraju Petrovaradina, idealan za porodice sa decom ili studente. Lokacija: Stan se…

  • Soba: 1.5
  • 8 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Podbara

400 €

Dvosoban stan 41 m², Podbara, Novi Sad, 2. sprat…

  • Soba: 2.0
  • 10 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

450 €

Odličan stan Romanioska ulica sa Parkingom u dvorištu zgrade.…

  • Soba: 1.5
  • 12 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Grbavica

450 €

Namešten dvosoban, Grbavica, parking…

  • Soba: 2.0
  • 11 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

1,400 €

* Centar - Trosoban Pet Friendly *…

  • Soba: 3.0
  • 19 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Centar

250 €

Kirija se placa zajedno sa troskovima unapred, ukupno 350€Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati l…

  • Soba: 0.5
  • 7 €/m2
  • 35 m2