Novi Sad - Sajmište

Prodaja dvoiposobnog stana- Sajam ID#9058

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 3,605 €/m2
  • Površina: 47 m2
PRODAJA

169,440 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204009058
  • Površina : 47 m2
  • Cena : 169,440 €
  • Cena po m2 : 3605.11 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/0

Prodaja dvoiposobnog stana- Sajam Stan je strukturno lepo uređen, iz hodnika se ulazi u kupatilo, dnevni boravak i veću spavaću sobu, u drugu spavaću sobu se ulazi iz dnevnog boravka ali je odvojena manjim deganžmanom, takođe poseduje i funkciolanu terasu. Dvorišno je orjetisan, lokacija je odlična. Stan poseduje ostavu. Cena nije fiksna. Kontaktirajte nas na broj telefona-0668442270 Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

160,000 €

Prodaje se jednoiposoban stan u papirima 38 m2 u stvarnosti 40m2, prvi sprat odvojena kuhinja i trpezarija kompletno ren…

  • Soba: 1.5
  • 4,211 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Grbavica

164,100 €

NOVI SAD.GRBAVICA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,567 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Liman 1

170,000 €

Prostran dvosoban stan u Jirečekovoj ulici – Liman 1…

  • Soba: 2.0
  • 2,742 €/m2
  • 62 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

171,110 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,852 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Sajmište

164,500 €

Novi Sad, Sajam - izgradnja…

  • Soba: 1.5
  • 3,826 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Kej

164,800 €

Prodajemo odličan dvosoban stan u zgradi starije gradnje nadomak Beogradskog Keja. Stan je na odličnoj lokaciji, u srcu grada, lepoj ozelenjenoj …

  • Soba: 2.0
  • 2,616 €/m2
  • 63 m2