Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Na prodaju dvosoban stan, sa fenomenalnim pogledom, u centru Sremske Kamenice. Zgrada se nalazi u lepoj, mirnoj, i zelenilom okruzenoj ulici. Postoji mogucnost kupovine parking mesta ispred zgrade. Za sve dodatne informacije pozovite. Kontakt - 063

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,056 €/m2
  • Površina: 54 m2
PRODAJA

111,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1032230
  • Površina : 54 m2
  • Cena : 111,000 €
  • Cena po m2 : 2055.56 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/3

Na prodaju dvosoban stan, sa fenomenalnim pogledom, u centru Sremske Kamenice. Zgrada se nalazi u lepoj, mirnoj, i zelenilom okruzenoj ulici. Postoji mogucnost kupovine parking mesta ispred zgrade. Za sve dodatne informacije pozovite. Kontakt - 063446559 Sifra - 1032230 Agencija Moj Dom Nekretnine, Novi Sad – Reg. br. 174

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

114,300 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 2.0
  • 2,598 €/m2
  • 44 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

119,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. TROIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,751 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

120,800 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,684 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Centar

118,450 €

Prodaja stana- Stari Grad- Novi Sad ID#9568…

  • Soba: 1.5
  • 2,961 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Telep

104,260 €

Telep-Odličan Jednoiposoban stan 37 m2 sa Terasom u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 2,818 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Satelit

120,510 €

Kompletno renoviran stan na Satelitu – Spreman za useljenje! Na prodaju dvosoban stan, kompletno renoviran, na jednoj od mirnijih lokacija u Novom S…

  • Soba: 2.0
  • 2,511 €/m2
  • 48 m2