Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Petrovaradin, Novi Sad – 3.5 soban stan, 78 m², 065 385 88 86

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,179 €/m2
  • Površina: 78 m2
PRODAJA

169,950 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22539
  • Površina : 78 m2
  • Cena : 169,950 €
  • Cena po m2 : 2178.85 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 2/2

Moderan stan za prodaju u Petrovaradinu, Novi Sad, idealan za one koji traže funkcionalan i prijatan prostor za život. Stan je strukture 3.5 i prostire se na 78 m². Nalazi se na drugom spratu u zgradi od ukupno dva sprata, što doprinosi mirnijem ambijentu i osećaju privatnosti. Raspored prostora omogućava dobru organizaciju dnevne i spavaće zone, dok jedno kupatilo dodatno doprinosi praktičnosti svakodnevnog korišćenja. Ako tražite stan u Petrovaradinu sa dobrom strukturom i komfornom kvadraturom, ova nekretnina predstavlja odličnu priliku. Za više informacija pozovite, na 065/3858-886 Gorana br.licence 3881 ili posetite www.status-nekretnine.com, A57-22539

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

161,710 €

Dvosoban Grbavica ID#7236…

  • Soba: 2.0
  • 2,995 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Centar

163,000 €

* Novi Sad - Centar *…

  • Soba: 2.0
  • 3,196 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Adice

171,240 €

Novi Sad, Adice - Odličan četvorosoban stan na lepoj lokaciji + parking + povrat PDV-a …

  • Soba: 4.0
  • 1,803 €/m2
  • 95 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

160,340 €

Sremska Kamenica - Stanovi za kupce koji žele dobru povezanost sa gradom, a mirno životno okruženje …

  • Soba: 3.0
  • 2,196 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Grbavica

161,350 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji na izvanrednoj lokaciji na Grbavici. Odlično projektovani stanovi u zgradi visokog nivoa kvaliteta gradnje,…

  • Soba: 2.0
  • 3,508 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Telep

172,018 €

Savršen porodičan stan – Telep …

  • Soba: 3.0
  • 2,867 €/m2
  • 60 m2