Novi Sad - Kamenjar

NOVI SAD, KAMENJAR

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,252 €/m2
  • Površina: 27 m2
PRODAJA

60,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002777
  • Površina : 27 m2
  • Cena : 60,800 €
  • Cena po m2 : 2251.85 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Kamenjar
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 0/2

Jednoiposoban stan, blizina Kamenjara 5, 27m2. U ovoj kvadraturi dobijate stan koji ima dnevni boravak sa kuhinjom, odvojenu spavaću sobu i kupatilo. U ceni stana je i nameštaj, tako da ovu priliku ne treba propustiti. Grejanje je podno, toplotne pumpe. Novija gradnja, uknjižen! Idealna prilika ako želite da investirate! U cenu stana uračunata agencijska naknada u iznosu od 3%. Kontakt Stanislava 069/383-1010

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

56,650 €

Nudimo Vam objekat izuzetnog kvaliteta u novogradnji na Severnom Telepu. Na odličnoj lokaciji, ovaj objekat nudi visok kvalitet komfora, sa modern…

  • Soba: 0.5
  • 2,463 €/m2
  • 23 m2

Novi Sad Adice

53,900 €

Predstavljamo vam savremenu urbanu vilu u mirnom delu Adica, projektovanu za kvalitetan i funkcionalan porodičan život. U ponudi su garažni stanovi…

  • Soba: 1.5
  • 1,739 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Železnička stanica

61,500 €

Na prodaju je funkcionalna garsonjera od 16 m² koja se nalazi na prvom spratu stambene zgrade bez lifta, na izuzetno praktičnoj lokaciji u blizini …

  • Soba: 0.5
  • 3,844 €/m2
  • 16 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

68,600 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. JEDNOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 1,854 €/m2
  • 37 m2

Titel Titel

61,800 €

Šajkaš-Troiposoban stan…

  • Soba: 3.5
  • 858 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Centar

52,800 €

Novi Sad-do ulaska u pešačku zonu u produžetku Pašičeve ulice i zdanja "Matice Srpske", oglašavamo na prodaju loka…

  • Soba: 0.5
  • 2,640 €/m2
  • 20 m2