Novi Sad - Centar

Nov trosoban stan 73m2 u Centru - Centar NS

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 6,695 €/m2
  • Površina: 73 m2
PRODAJA

488,735 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004186
  • Površina : 73 m2
  • Cena : 488,735 €
  • Cena po m2 : 6695.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 7/11

Predstavljamo vam prostran, svetao i izuzetno funkcionalan trosoban stan na jednoj od najtraženijih i najatraktivnijih lokacija u gradu. Stan odiše modernim stilom i komforom, a zahvaljujući odličnom rasporedu prostorija pruža maksimalnu iskorišćenost svakog kvadrata. Velike staklene površine omogućavaju obilje prirodne svetlosti tokom celog dana, stvarajući prijatnu i toplu atmosferu za život. Nekretnina se prodaje kompletno nameštena, sa pažljivo biranim nameštajem i opremom, što budućim vlasnicima omogućava useljenje bez dodatnih ulaganja. Visok kvalitet gradnje, savremeni materijali i moderan enterijer čine ovaj stan idealnim izborom kako za porodičan život, tako i kao investiciju. Dodatnu sigurnost i komfor pruža 24h obezbeđenje, dok sama lokacija omogućava brz i jednostavan pristup svim važnim sadržajima – šoping centru, restoranima, marketima, školama, poslovnim centrima i centru grada. Ukoliko tražite luksuznu nekretninu na vrhunskoj lokaciji, ovaj stan predstavlja odličnu priliku. U cenu je uračunata posrednička naknada od 3%. Za više informacija ili gledanje stana kontaktirajte: 0603116511 ( Viber, Whatsapp ) / 0629697372 ( Poziv, SMS )

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

495,000 €

PETOSOBAN STAN SA DVE GARAŽE-GRBAVICA…

  • Soba: 5.0
  • 2,500 €/m2
  • 198 m2

Sremska Mitrovica Sremska Mitrovica

484,000 €

Danas je centar Sremske Mitrovice moderan grad sa bogatom kulturnom i istorijskom baštinom. U njemu se mogu videti osta…

  • Soba: 7.0
  • 1,741 €/m2
  • 278 m2

Novi Sad Liman 3

490,000 €

Liman - Retko u ponudi! Noviji ekskluzivan stan od 151m2 na top lokaciji. Stan je izvanrednog porodičnog rasp…

  • Soba: 4.0
  • 3,245 €/m2
  • 151 m2

Novi Sad Centar

488,735 €

Nov trosoban stan 73m2 u Centru - Centar NS …

  • Soba: 3.0
  • 6,695 €/m2
  • 73 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

484,100 €

Luksuzan stan sa doživljajem kuće na Alibegovcu. površine 205m2. Okružen zelenilom i dečijim igralištem. Od Novog Sada udaljen na samo 5 minuta…

  • Soba: 6.0
  • 2,361 €/m2
  • 205 m2

Novi Sad Novo Naselje

481,150 €

Na prodaju je moderan dupleks stan u izgradnji, smešten na idealnoj lokaciji na granici Novog Naselja i Satelita. Projekat je osmišljen tako da pru…

  • Soba: 4.0
  • 2,830 €/m2
  • 170 m2