Novi Sad - Lipov gaj

Stan 72m2-LIPOV GAJ

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,217 €/m2
  • Površina: 72 m2
PRODAJA

159,650 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004241
  • Površina : 72 m2
  • Cena : 159,650 €
  • Cena po m2 : 2217.36 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Lipov gaj
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/2

Prodaje se moderan i lepo opremljen stan površine 72m², idealan za porodičan život ili kao odlična investicija. Stan je pažljivo uređen, funkcionalnog rasporeda i prodaje se kompletno namešten, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka povezanog sa kuhinjom i trpezarijom, dve komforne spavaće sobe, zasebnog garderobera, kupatila i dodatnog toaleta, što pruža dodatnu praktičnost u svakodnevnom životu. Iz dnevnog boravka se izlazi na terasu koja poseduje i manju ostavu, idealnu za dodatni prostor za odlaganje. Stan odiše prijatnom atmosferom, dosta je svetao zahvaljujući dobroj orijentaciji i velikim prozorima, a moderan nameštaj i pažljivo birani detalji dodatno doprinose osećaju udobnosti. U cenu je i uračunata posrednička naknada od 3%. Za više informacija i gledanja stana kontaktirati: 0603116511 ( Viber, Whatsapp ) / 062 9697372 ( Poziv, SMS ).

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,900 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

160,000 €

Prodaje se dvoiposoban stan na Telepu ID#10010…

  • Soba: 2.5
  • 3,265 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Avijacija

165,900 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,592 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

153,800 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,607 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Telep

149,968 €

Novi Sad, Telep, Lux dvoiposoban stan sa krovnom terasom…

  • Soba: 2.5
  • 2,884 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,900 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2