Sremska Kamenica - Mišeluk

Odličan Trosoban Stan na Mišeluku

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,489 €/m2
  • Površina: 56 m2
PRODAJA

139,360 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004233
  • Površina : 56 m2
  • Cena : 139,360 €
  • Cena po m2 : 2488.57 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Mišeluk
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/4

Tražite savršen spoj mira, kvaliteta i moderne arhitekture? Predstavljamo vam stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Mišeluku. Osnovne informacije: Struktura: Trosoban stan Pozicija: 1. sprat Lokacija: Mišeluk (odlična povezanost sa centrom grada, a izolovan od buke) Status: U izgradnji Zašto odabrati ovaj stan? Vrhunski kvalitet gradnje: Koriste se najsavremeniji materijali, sa akcentom na vrhunsku termo i zvučnu izolaciju, kvalitetnu stolariju i keramiku prve klase. Povraćaj PDV-a: Idealna prilika za kupce prvog stana da ostvare pravo na povrat poreza od 10%. Fleksibilno plaćanje: Mogućnost otplate u ratama koje prate faze završetka radova – planirajte svoje finansije bez pritiska. Funkcionalan raspored: Prostran dnevni boravak sa trpezarijom, dve spavaće sobe i terasa projektovana za maksimalno uživanje. Prednosti lokacije: Mišeluk postaje novi centar kvalitetnog porodičnog života u Novom Sadu. Uživajte u čistijem vazduhu, manjoj gustini naseljenosti i brzom pristupu svim delovima grada preko Mosta slobode. Cena: Na upit (zavisno od dinamike isplate). Kontaktirajte nas za više detalja, uvid u projekat i obilazak lokacije: 066223344

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

139,050 €

NOVI SAD.ADICE.TROIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,738 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Satelit

139,050 €

Odličan renoviran dvosoban stan u ponudi na traženoj lokaciji ID#6055…

  • Soba: 2.0
  • 2,781 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Podbara

130,000 €

Stan 48m2 + terasa 3m2 + podrum 7m2 - Lokacija stana je izvanredna zato što je na par minuta laganog hoda udaljen od CE…

  • Soba: 2.0
  • 2,708 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Telep

149,050 €

Novi Sad, Telep- Jednoiposoban stan u izgradnji 52m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,866 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

148,900 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,237 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

139,000 €

Prodaje se dvosoban stan na Bulevaru Evrope, na 4. spratu kvalitetne zgrade.Stan je kompletno opremljen, bez ikakvih ula…

  • Soba: 2.0
  • 2,725 €/m2
  • 51 m2