Sremska Kamenica - Mišeluk

Luksuzan Trosoban Stan – Mišeluk (Novi Sad)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,483 €/m2
  • Površina: 58 m2
PRODAJA

144,010 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004234
  • Površina : 58 m2
  • Cena : 144,010 €
  • Cena po m2 : 2482.93 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Mišeluk
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/4

Tražite savršen spoj mira, kvaliteta i moderne arhitekture? Predstavljamo vam stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Mišeluku. Osnovne informacije: Struktura: Trosoban stan Pozicija: 1. sprat Lokacija: Mišeluk (odlična povezanost sa centrom grada, a izolovan od buke) Status: U izgradnji Zašto odabrati ovaj stan? Vrhunski kvalitet gradnje: Koriste se najsavremeniji materijali, sa akcentom na vrhunsku termo i zvučnu izolaciju, kvalitetnu stolariju i keramiku prve klase. Povraćaj PDV-a: Idealna prilika za kupce prvog stana da ostvare pravo na povrat poreza od 10%. Fleksibilno plaćanje: Mogućnost otplate u ratama koje prate faze završetka radova – planirajte svoje finansije bez pritiska. Funkcionalan raspored: Prostran dnevni boravak sa trpezarijom, dve spavaće sobe i terasa projektovana za maksimalno uživanje. Prednosti lokacije: Mišeluk postaje novi centar kvalitetnog porodičnog života u Novom Sadu. Uživajte u čistijem vazduhu, manjoj gustini naseljenosti i brzom pristupu svim delovima grada preko Mosta slobode. Cena: Na upit (zavisno od dinamike isplate). Kontaktirajte nas za više detalja, uvid u projekat i obilazak lokacije: 066223344

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

136,900 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,042 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Salajka

140,000 €

Na prodaju dvosoban stan 43m² – novogradnja, treći sprat, terasa, dvorišna orijentacija Prodaje se moderno opremljen i izuzetno funkcionalan dvo…

  • Soba: 2.0
  • 3,256 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Detelinara

139,000 €

Novi Sad odličan  svetao dvosoban stan u novijoj zgradi sa liftom u Hadzi Ruvimovoj ulici na Novoj Detelinari. Sta…

  • Soba: 2.0
  • 2,574 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Železnička stanica

149,350 €

Komforan, kompletno renoviran dvoiposoban stan – Železnička stanica, Novi Sad | 59 m² Na prodaju je izuzetno lep i funkcionalan dvoiposoban stan…

  • Soba: 2.5
  • 2,531 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Telep

150,000 €

Stan se prodaje samo sa kuhinjskim elementima.Kontakt: 062 7445 42 Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 3…

  • Soba: 2.5
  • 2,778 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Telep

136,400 €

NOVI SAD. TELEP.DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,480 €/m2
  • 55 m2