Sremska Kamenica - Mišeluk

Funkcionalan Dvosoban Stan – Mišeluk

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,523 €/m2
  • Površina: 39 m2
PRODAJA

98,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004236
  • Površina : 39 m2
  • Cena : 98,400 €
  • Cena po m2 : 2523.08 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Mišeluk
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/4

Iskoristite priliku da postanete vlasnik stana na najperspektivnijoj lokaciji u Novom Sadu! Na prodaju je dvosoban stan vrhunskog kvaliteta na Mišeluku, idealan za miran porodični život ili sigurnu investiciju. Ključne karakteristike: Struktura: Dvosoban stan (odličan raspored prostorija) Spratnost: 1. sprat Lokacija: Mišeluk – naselje koje nudi mir, čistiji vazduh i brzu povezanost sa centrom grada. Prednosti kupovine: Kvalitetna gradnja: Objekat se gradi po najvišim standardima, uz upotrebu premium materijala, vrhunske izolacije i moderne stolarije. Povraćaj PDV-a: Direktna prodaja od investitora. Kupci prvog stana ostvaruju pravo na povrat PDV-a od 10%. Plaćanje na rate: Pružamo vam maksimalnu fleksibilnost – mogućnost plaćanja u skladu sa fazama završetka radova. Zašto Mišeluk? Zaboravite na gradsku gužvu, a ostanite blizu svega. Mišeluk postaje novi simbol urbanog, a humanog stanovanja u Novom Sadu, sa planiranim bogatim sadržajima i zelenim površinama. Posebne pogodnosti za ranu rezervaciju. Za više informacija, uvid u dokumentaciju i prezentaciju projekta, pozovite: 066223344

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

98,250 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,169 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Telep

103,600 €

NOVI SAD. TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,527 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

103,010 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,641 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Veternk

92,180 €

Veternik-Lep Dvosoban stan 41 m2 sa Parking Mestom- Izgradnja-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,248 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Sajmište

104,400 €

• Soba: 0.5
  • 3,164 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Telep

99,000 €

Dvosoban stan na Telepu, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje dvosoban stan na Telepu u Novom Sadu. Stan je površine 64m2, i nalazi se u potkrovlju sta…

  • Soba: 2.0
  • 1,547 €/m2
  • 64 m2