Sremska Kamenica - Mišeluk

Funkcionalan Dvosoban stan na Mišeluku

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,504 €/m2
  • Površina: 48 m2
PRODAJA

120,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004237
  • Površina : 48 m2
  • Cena : 120,200 €
  • Cena po m2 : 2504.17 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Mišeluk
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/4

Iskoristite priliku da postanete vlasnik stana na najperspektivnijoj lokaciji u Novom Sadu! Na prodaju je dvosoban stan vrhunskog kvaliteta na Mišeluku, idealan za miran porodični život ili sigurnu investiciju. Ključne karakteristike: Struktura: Dvosoban stan (odličan raspored prostorija) Spratnost: 1. sprat Lokacija: Mišeluk – naselje koje nudi mir, čistiji vazduh i brzu povezanost sa centrom grada. ? Prednosti kupovine: Kvalitetna gradnja: Objekat se gradi po najvišim standardima, uz upotrebu premium materijala, vrhunske izolacije i moderne stolarije. Povraćaj PDV-a: Direktna prodaja od investitora. Kupci prvog stana ostvaruju pravo na povrat PDV-a od 10%. Plaćanje na rate: Pružamo vam maksimalnu fleksibilnost – mogućnost plaćanja u skladu sa fazama završetka radova. Zašto Mišeluk? Zaboravite na gradsku gužvu, a ostanite blizu svega. Mišeluk postaje novi simbol urbanog, a humanog stanovanja u Novom Sadu, sa planiranim bogatim sadržajima i zelenim površinama. Cena: Na upit (posebne pogodnosti za ranu rezervaciju). Za više informacija, uvid u dokumentaciju i prezentaciju projekta, pozovite: 066223344

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

118,200 €

Novi Sad, Salajka - Jednoiposoban stan 42m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,814 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Adice

119,550 €

NOVI SAD. ADICE. DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,061 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Detelinara

118,450 €

NOVI SAD.NOVA DETELINARA.DVOIPOSOBAN STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,078 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Telep

125,900 €

NOVI SAD, TELEP …

  • Soba: 2.5
  • 2,375 €/m2
  • 53 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

111,200 €

* Sremska Kamenica *…

  • Soba: 2.0
  • 2,059 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Telep

121,950 €

Novi Sad, Telep - Jednoiposoban stan u izgradnji sa povratom PDV - 46m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,651 €/m2
  • 46 m2