Sremska Kamenica - Mišeluk

Luksuzan Trosoban Stan – Mišeluk (Novi Sad)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,407 €/m2
  • Površina: 70 m2
PRODAJA

168,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004239
  • Površina : 70 m2
  • Cena : 168,500 €
  • Cena po m2 : 2407.14 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Mišeluk
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/4

Tražite savršen spoj mira, kvaliteta i moderne arhitekture? Predstavljamo vam stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Mišeluku. Osnovne informacije: Struktura: Trosoban stan Pozicija: 1. sprat Lokacija: Mišeluk (odlična povezanost sa centrom grada, a izolovan od buke) Status: U izgradnji Zašto odabrati ovaj stan? Vrhunski kvalitet gradnje: Koriste se najsavremeniji materijali, sa akcentom na vrhunsku termo i zvučnu izolaciju, kvalitetnu stolariju i keramiku prve klase. Povraćaj PDV-a: Idealna prilika za kupce prvog stana da ostvare pravo na povrat poreza od 10%. Fleksibilno plaćanje: Mogućnost otplate u ratama koje prate faze završetka radova – planirajte svoje finansije bez pritiska. Funkcionalan raspored: Prostran dnevni boravak sa trpezarijom, dve spavaće sobe i terasa projektovana za maksimalno uživanje. Prednosti lokacije: Mišeluk postaje novi centar kvalitetnog porodičnog života u Novom Sadu. Uživajte u čistijem vazduhu, manjoj gustini naseljenosti i brzom pristupu svim delovima grada preko Mosta slobode. Cena: Na upit (zavisno od dinamike isplate). Kontaktirajte nas za više detalja, uvid u projekat i obilazak lokacije: 066223344

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

171,110 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,852 €/m2
  • 60 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

170,000 €

Sremska Kamenica, Tatarsko brdo. NOV, četvorosoban stan, površine 75m2. Stan je savršen za porodicu ili za one koji žele luksuzan i komforan živo…

  • Soba: 4.0
  • 2,267 €/m2
  • 75 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

158,730 €

TROSOBAN STAN, PETROVARADIN, CENA SA PDV-OM ID#8893…

  • Soba: 3.0
  • 2,369 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Telep

168,010 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 3.0
  • 2,508 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Grbavica

175,000 €

Potpuno renoviran dvoiposoban stan na Grbavici sa velikom terasom…

  • Soba: 2.5
  • 3,365 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Veternk

170,050 €

PRODAJA ČETVOROSOBNOG STANA 103m2 U NOVOGRADNJI – VETERNIK …

  • Soba: 5.0
  • 1,651 €/m2
  • 103 m2