Sremska Kamenica - Mišeluk

Funkcionalan Dvosoban stan na Mišeluku

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,500 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

107,480 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004240
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 107,480 €
  • Cena po m2 : 2499.53 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Mišeluk
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/4

Iskoristite priliku da postanete vlasnik stana na najperspektivnijoj lokaciji u Novom Sadu! Na prodaju je dvosoban stan vrhunskog kvaliteta na Mišeluku, idealan za miran porodični život ili sigurnu investiciju. Ključne karakteristike: Struktura: Dvosoban stan (odličan raspored prostorija) Spratnost: 1. sprat Lokacija: Mišeluk – naselje koje nudi mir, čistiji vazduh i brzu povezanost sa centrom grada. ? Prednosti kupovine: Kvalitetna gradnja: Objekat se gradi po najvišim standardima, uz upotrebu premium materijala, vrhunske izolacije i moderne stolarije. Povraćaj PDV-a: Direktna prodaja od investitora. Kupci prvog stana ostvaruju pravo na povrat PDV-a od 10%. Plaćanje na rate: Pružamo vam maksimalnu fleksibilnost – mogućnost plaćanja u skladu sa fazama završetka radova. Zašto Mišeluk? Zaboravite na gradsku gužvu, a ostanite blizu svega. Mišeluk postaje novi simbol urbanog, a humanog stanovanja u Novom Sadu, sa planiranim bogatim sadržajima i zelenim površinama. Posebne pogodnosti za ranu rezervaciju. Za više informacija, uvid u dokumentaciju i prezentaciju projekta, pozovite: 066223344

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

100,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. DVOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 1,854 €/m2
  • 54 m2

Subotica Palić

97,850 €

Palić-Fantastičan Apartman 38 m2 za Uživanje i Probrane Kupce-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,575 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Adice

115,000 €

Novi Sad, Adice. NAMEŠTEN DUPLEX U NOVOJ ZGRADI SA PARKING MESTOM. Stan je površine 65m2, donja etaža je 41m2, a gornja 24m2. Stan je dvosoban, na …

  • Soba: 2.0
  • 1,769 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Sajmište

103,000 €

Na prodaju funkcionalan 1.5 stan na atraktivnoj lokaciji Sajam. Nalazi se na 4. spratu, uredne zgrade sa liftom. Stan je…

  • Soba: 1.5
  • 2,784 €/m2
  • 37 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

116,750 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,919 €/m2
  • 40 m2