Novi Sad - Avijacija

Novi Sad - Avijacija Na prodaju komforan trosoban stan od 62m2 + terasa. Stan je u izvornom stanju, potrebna su odredjena ulaganja. Kontakt - 063446559 Šifra - 1032241 Agencija Moj Dom Nekretnine, Novi Sad – Reg. br. 174

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,276 €/m2
  • Površina: 62 m2
PRODAJA

141,110 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1032241
  • Površina : 62 m2
  • Cena : 141,110 €
  • Cena po m2 : 2275.97 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Avijacija
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 0/5

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Mišeluk

144,010 €

Luksuzan Trosoban Stan – Mišeluk (Novi Sad) …

  • Soba: 3.0
  • 2,483 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Salajka

148,870 €

Dvosoban stan na Salajci-45m2…

  • Soba: 2.0
  • 3,308 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Adice

136,470 €

Dvoiposoban stan sa privatnim dvorištem – Adice, Novi Sad | Parking | Odmah useljiv…

  • Soba: 2.5
  • 2,676 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Telep

135,300 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,819 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Sajmište

135,000 €

Prodaja stana-Dvosoban, Sajam, 48m2-Parking u dvorištu ID#10950…

  • Soba: 2.0
  • 2,813 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Novo Naselje

147,290 €

Novo Naselje-Namešten Dvosoban stan 48 m2 na drugom spratu u mirnom kraju-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 3,069 €/m2
  • 48 m2