Novi Sad - Novo Naselje

Prodaja stana, jednoiposoban, Novo naselje, 43 m2. ID#12064

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,709 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

116,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204012064
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 116,500 €
  • Cena po m2 : 2709.30 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/0

Stan na prodaju-Novo Naselje, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja jednoiposoban stan na prodaju na Novom Naselju, Novi Sad, udaljen svega 15 minuta hoda od centra dešavanja Prodaje se odličan stan na Novom Naselju. Stan poseduje idealan raspored prostorija, maksimalno iskorišćen prostor i veoma funkcionalan plan, što ga čini savršenim izborom kako za porodičan život, tako i za investiciju. Svetao je, prijatan i pruža odličan osećaj komfora. Lokacija je jedna od najvećih prednosti – u neposrednoj blizini nalaze se škole, vrtići, marketi, pijaca, autobuske linije, паркови i svi sadržaji potrebni za kvalitetan i miran život. Nekretnina koja spaja odličnu lokaciju, funkcionalnost i udobnost. Retka prilika na tržištu! Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442277 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

120,510 €

Prodaja jednoiposobnog stana- Telep ID#9095…

  • Soba: 1.5
  • 2,678 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Kej

109,180 €

Kej – Renovirana garsonjera 34 m², idealna za život ili izdavanje…

  • Soba: 0.5
  • 3,211 €/m2
  • 34 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

124,200 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,700 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Veternk

111,200 €

NOVI SAD. VETERNIK.DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 1,711 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Telep

124,300 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,032 €/m2
  • 41 m2