Novi Sad - Centar

Prodaja stana Pupinova palata - 73m2, Trosoban, Centar, Lux opremljen ID#11944

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 6,150 €/m2
  • Površina: 73 m2
PRODAJA

448,950 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011944
  • Površina : 73 m2
  • Cena : 448,950 €
  • Cena po m2 : 6150.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 7/0

Stan na prodaju - Centar, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju u Centru, Novi Sad. Na prodaju je vrhunski trosoban stan u prestižnom kompleksu Pupinova palata, koji predstavlja savršen spoj luksuza, funkcionalnosti i beskompromisnog kvaliteta gradnje. Ovaj izuzetno svetao prostor odlikuje se modernim konceptom otvorenog plana i podovima obloženim parketom najviše klase, a prodaje se u potpunosti opremljen sofisticiranim nameštajem, čime omogućava momentalan useljenje bez ikakvih dodatnih ulaganja. Stanarima je na raspolaganju maksimalna udobnost i bezbednost kroz 24-časovno obezbeđenje i tehničku službu, dok sadržaji poput vrhunske teretane i marketa unutar samog objekta garantuju visoku kulturu stanovanja. Uz mogućnost kupovine parking mesta i direktnu prodaju od vlasnika bez agencijske provizije, ova nekretnina predstavlja idealnu priliku za porodični život ili sigurnu investiciju na najtraženijoj lokaciji u gradu. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442255 i +381631899153 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

449,000 €

Novi Sad, Centar, sjajan četvorosoban stan na odlicnoj lokaciji sa parkingom sa povratom PDV-a…

  • Soba: 3.5
  • 3,563 €/m2
  • 126 m2

Prodaje se prelep stan u komplexu T

449,900 €

Prodaje se prelep stan u komplexu The One. Prostran stan, prepun svetlosti i komfora. Bez ikakvih ulaganja. …

  • Soba: 4.0
  • 4,017 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Centar

448,950 €

Prodaja stana Pupinova palata - 73m2, Trosoban, Centar, Lux opremljen ID#11944…

  • Soba: 3.0
  • 6,150 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Liman 3

457,320 €

Novi Sad, Liman 3 - porodični stan 148m2…

  • Soba: 5.0
  • 3,090 €/m2
  • 148 m2

Novi Sad Grbavica

446,630 €

Novi Sad, Grbavica - Penthouse stan + garaža 60 m2 - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji …

  • Soba: 4.0
  • 3,059 €/m2
  • 146 m2

Novi Sad Liman 3

450,000 €

Prodaje se izuzetno atraktivan četvorosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Liman 3. Stan se nala…

  • Soba: 4.0
  • 3,543 €/m2
  • 127 m2