Novi Sad - Novo Naselje

Trosoban stan, 66 m², Novo Naselje, Novi Sad, 1. sprat

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,471 €/m2
  • Površina: 66 m2
PRODAJA

163,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4319
  • Površina : 66 m2
  • Cena : 163,100 €
  • Cena po m2 : 2471.21 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/5

Prodaje se trosoban stan od 66 m² u Novom Sadu, u naselju Novo Naselje, na 1. spratu zgrade sa liftom. Stan je uknjižen i vlasništvo je 1/1. Reč je o starijoj gradnji, sa gradskim grejanjem. Stan je adaptiran, pa u stvarnosti ima oko 70 m², jer je terasa zatvorena. Prodaje se kompletno sa nameštajem, kao što je prikazano na fotografijama, dok tehnika nije uračunata u cenu. Od dodatnih sadržaja poseduje terasu, parking, garažu, podrum, ostavu, internet, satelitsku i kablovsku TV, kao i LG inverter klimu. Nalazi se u mirnom kraju, a u blizini su škola, vrtić i autobuska stanica. Cena je 163.100 EUR, sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Kontakt za više informacija: 063663532 Agencija Family Nekretnine Reg. broj posrednika 1708

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

166,000 €

Prodaja-dvoiposoban-54m2-grbavica ID#11577…

  • Soba: 2.5
  • 3,074 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Telep

156,100 €

Severni Telep-Konforan Trosoban stan 59 m2 u Izgradnji na Top Lokaciji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,646 €/m2
  • 59 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

172,680 €

Mišeluk - Stanovi svih struktura - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 3.0
  • 2,432 €/m2
  • 71 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

166,860 €

Mišeluk, 58m2. Nov trosoban stan. …

  • Soba: 2.5
  • 2,877 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

170,980 €

Prodajemo trosoban renoviran stan na Bulevaru Oslobođenja ID#11628…

  • Soba: 3.0
  • 2,672 €/m2
  • 64 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

164,450 €

Prodajemo luksuzne stanove u izgradnji na odličnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici. Stanovi su projektovani po najsavremenijim standardima, a istovre…

  • Soba: 3.0
  • 2,835 €/m2
  • 58 m2