Novi Sad - Telep

Petosoban stan u dva nivoa 201m2 - Telep

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 2,398 €/m2
  • Površina: 201 m2
PRODAJA

482,040 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004222
  • Površina : 201 m2
  • Cena : 482,040 €
  • Cena po m2 : 2398.21 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 5.0
  • Sprat: 0/1

Na mirnoj lokaciji u porodičnom delu Telepa prodaje se prostran petosoban dupleks stan od 201 m², sa privatnim dvorištem od 20 m². Nalazi se u manjoj zgradi novije gradnje sa svega nekoliko stanova, što pruža mir, privatnost i visok nivo komfora. Stan je organizovan na dve etaže. Donji nivo čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom open space koncepta, radna soba, kupatilo, hodnik i ostava. Na spratu se nalaze master spavaća soba, još dve komotne spavaće sobe, kupatilo, garderober, vešernica, dve terase i izlaz u dvorište. Postoji mogućnost kupovine garaže za dva vozila sa duplim garažnim vratima. Grejanje je podno na gas. Objekat i zajednički prostori pokriveni su video nadzorom. U neposrednoj blizini nalaze se škole, vrtići, ambulanta, apoteke, marketi, restorani i sav sadržaj potreban za kvalitetan porodičan život, uz odličnu povezanost sa ostatkom grada. U cenu je uračunata posrednička naknada od 3% Za više informacija i zakazivanje razgledanja, kontaktirajte nas: 0603116511 ( Viber, Whatsapp ) / 0629697372 ( Poziv, SMS )

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

482,040 €

Petosoban stan u dva nivoa 201m2 - Telep …

  • Soba: 5.0
  • 2,398 €/m2
  • 201 m2

Sremska Mitrovica Sremska Mitrovica

484,000 €

Danas je centar Sremske Mitrovice moderan grad sa bogatom kulturnom i istorijskom baštinom. U njemu se mogu videti osta…

  • Soba: 7.0
  • 1,741 €/m2
  • 278 m2

Novi Sad Kej

473,800 €

Na prodaju ekskluzivan duplex stan površine 179 m², smešten na VI spratu stambene zgrade na jednoj od najprestižnijih lokacija u Novom Sadu – na…

  • Soba: 5.0
  • 2,647 €/m2
  • 179 m2

Novi Sad Centar

475,000 €

Petosoban stan u Centru, Novi Sad, 112 m², 2. sprat…

  • Soba: 5.0
  • 4,241 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Liman 3

490,000 €

Liman - Retko u ponudi! Noviji ekskluzivan stan od 151m2 na top lokaciji. Stan je izvanrednog porodičnog rasp…

  • Soba: 4.0
  • 3,245 €/m2
  • 151 m2

Novi Sad Telep

473,800 €

ATRAKTIVAN ČETVOROSOBAN-LUX…

  • Soba: 4.0
  • 3,159 €/m2
  • 150 m2