Novi Sad - Grbavica

Jednosoban 28 m², Grbavica, Novi Sad, 5. sprat

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 3,604 €/m2
  • Površina: 28 m2
PRODAJA

100,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4316
  • Površina : 28 m2
  • Cena : 100,900 €
  • Cena po m2 : 3603.57 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: 5/6

Na prodaju jednosoban stan od 28 m² u Grbavici, u ulici Braće Ribnikar, Novi Sad. Stan se nalazi na 5. spratu zgrade koja ima ukupno 6 spratova. Delimično je renoviran, okrečen je u belo i zamenjen je parket, što prostoru daje uredan i svež izgled. Prodaje se bez nameštaja i bele tehnike, uz ugrađenu klimu, pa budućem vlasniku ostaje mogućnost da stan uredi prema sopstvenom ukusu i potrebama. Kupovina preko kredita je moguća,ali stanoprodavci zahtevaju pola da bude keš a ostatak da ide preko kredita ako se neko odluči za tu varijantu. Srećna kupovina! Odlična prilika za kupovinu stana na traženoj lokaciji u Novom Sadu. Cena je 100.900 EUR, sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Kontakt za više informacija: 063663532 Agencija Family Nekretnine Reg. broj posrednika 1708

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

108,150 €

Novi Sad - Dositejeva…

  • Soba: 1.5
  • 2,923 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Telep

103,010 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,641 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Detelinara

99,910 €

Prodaje se jednosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini Bulevara Evrope.…

  • Soba: 1.0
  • 3,122 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Adice

109,200 €

NOVI SAD.ADICE.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,060 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Telep

92,300 €

Novi Sad, Telep. NOVOGRADNJA - USELJIVA GARSONJERA. U novoj tek useljenoj zgradi, useljiva komforna garsonjera od 32m2. Nalazi se na prvom spratu, ima…

  • Soba: 0.5
  • 2,884 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Avijacija

106,700 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,736 €/m2
  • 39 m2