Novi Sad - Telep

Petosoban nov stan u dva nivoa 205m2 - Telep

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 2,532 €/m2
  • Površina: 205 m2
PRODAJA

519,120 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004220
  • Površina : 205 m2
  • Cena : 519,120 €
  • Cena po m2 : 2532.29 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 5.0
  • Sprat: 0/1

Na mirnoj lokaciji u porodičnom delu Telepa prodaje se prostran petosoban dupleks stan od 205 m² sa privatnim dvorištem od 143 m². Stan se nalazi u manjoj zgradi novije gradnje sa svega nekoliko stanova, što pruža mir, privatnost i komfor. Stan je organizovan na dve etaže. Donji nivo čine veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom otvorenog koncepta, radna soba, kupatilo, hodnik i ostava. Na gornjoj etaži nalaze se master spavaća soba, još dve komforne sobe, kupatilo, garderober, vešernica, balkon, dve terase i izlaz u dvorište. Grejanje je podno na gas. Objekat i zajednički prostori pokriveni su video nadzorom. Postoji mogućnost kupovine garaže za dva vozila sa duplim garažnim vratima. U neposrednoj blizini nalaze se škola, vrtić, ambulanta, marketi, restorani i svi sadržaji potrebni za porodičan život, uz odličnu povezanost sa ostatkom grada. U cenu je uračunata posrednička naknada od 3% Za više informacija i razgledanje stana slobodno nas kontaktirajte: 0603116511 ( Viber, Whatsapp ) / 0629697372 ( Poziv, SMS )

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

515,000 €

Prodajemo izvanredan penthaus u novoizgrađenoj zgradi na Telepu. Na odličnoj lokaciji u okolini Lidla, u već useljenoj zgradi investitora poznat…

  • Soba: 4.0
  • 2,036 €/m2
  • 253 m2

Novi Sad Telep

511,550 €

Južni Telep-Petosoban Dupleks 175 m2-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 2,923 €/m2
  • 175 m2

Novi Sad Telep

515,000 €

NOVI SAD. TELEP.ČETVOROSOBAN STAN. SA PDV-OM. UZ STAN IDU TRI PARKING MESTA (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405…

  • Soba: 4.0
  • 2,036 €/m2
  • 253 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

516,500 €

Vila-EXtra Lux NOV, neuseljavan stan sa Svojim PM-065-3858-888…

  • Soba: 4.0
  • 3,490 €/m2
  • 148 m2

Novi Sad Centar

515,000 €

SALONSKI STAN, Renoviran, CENTAR Novog Sada. ID#2849…

  • Soba: 4.0
  • 5,365 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Centar

516,650 €

Centar-Fantastičan Četvorosoban PentHaus 152 m2 u Izgradnji-povraćaj PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 152 m2