Novi Sad - Telep

Porodičan stan na Telepu – svetao, funkcionalan i idealan za miran život

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 3,090 €/m2
  • Površina: 60 m2
PRODAJA

185,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4315
  • Površina : 60 m2
  • Cena : 185,400 €
  • Cena po m2 : 3090.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 3/5

Na prodaju prelep porodičan stan površine 60m², smešten na trećem spratu zgrade sa liftom, u jednom od najtraženijih delova Telepa. Stan je izuzetno funkcionalnog rasporeda i pruža savršen spoj komfora, topline doma i praktičnosti za svakodnevni život. Stan poseduje dve udobne spavaće sobe, prostranu dnevnu sobu povezanu sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, kao i dodatni toalet, što ga čini idealnim za porodicu. Zahvaljujući odličnoj organizaciji prostora i prijatnoj atmosferi, svaki deo stana odiše udobnošću i prirodnim svetlom. Grejanje je na gas, što omogućava ekonomične troškove tokom cele godine. Ispred zgrade nalazi se park, pa je okruženje mirno, prijatno i savršeno za porodičan život, decu i svakodnevno uživanje. Stan je moguće kupiti putem stambenog kredita i prodaje se kompletno namešten. Cena: 185400e (sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%) Za više informacija pozvati: 063663641 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

185,000 €

Prodajemo stan i lokal Grbavica.28m2+41 m2.Funkcija 3.0-an.Uknjižen! ID#10149…

  • Soba: 0.5
  • 2,681 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

182,000 €

Prodaja dvosobnog stana-Kosancic Ivana, 55m2 ID#12075…

  • Soba: 2.0
  • 3,500 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Grbavica

190,000 €

Grbavica – Moderan trosoban stan sa prostranom terasom od 20m²! ID#10794…

  • Soba: 2.5
  • 3,167 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Liman 3

180,000 €

Liman 3 - odličan dvosoban stan od 52m2 na traženoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 3,462 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Centar

189,500 €

Prodaje se prostran i lepo sređen porodični dupleks od 88m² na izuzetnoj lokaciji u mirnoj ulici, svega nekoliko minuta hoda od Srpskog narodnog po…

  • Soba: 3.5
  • 2,153 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Železnička stanica

193,800 €

Na prodaju potpuno namešten trosoban stan 57 m² – Banatić, Novi Sad Nekretnina predstavlja odličan izbor kako za porodičan život, tako i kao …

  • Soba: 3.0
  • 3,400 €/m2
  • 57 m2