Novi Sad - Kać

Porodična kuća u Kaću – Mirna lokacija i veliki potencijal

  • Broj prostorija: 6.0
  • Cena po m2: 691 €/m2
  • Površina: 161 m2
PRODAJA

111,240 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3000249
  • Površina : 161 m2
  • Cena : 111,240 €
  • Cena po m2 : 690.93 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Kać
  • Broj soba : 6.0
  • Površina placa: 558 m2

Na prodaju je prostrana porodična kuća u Kaću, smeštena u izuzetno mirnom i tihom delu naselja, idealnom za porodični život van gradske buke, a opet na svega 15-ak minuta vožnje od Novog Sada.Osnovni parametri:Površina kuće: 161 m2 Površina placa: 558 m2 Pomoćni objekti: Dva objekta ukupne površine 70 m2 (pogodno za radionice, skladišta ili letnju kuhinju).Godina gradnje: 2010.Opis i stanje:Kuća je kvalitetno građena pre 16 godina i pruža moderan raspored prostorija. Pre nekoliko godina kompletno je zamenjena stara stolarija i postavljena je nova, kvalitetna PVC stolarija, što značajno doprinosi energetskoj efikasnosti.Važna napomena: Unutrašnjost kuće zahteva određena ulaganja kako bi se radovi u potpunosti završili. Ovo predstavlja idealnu priliku za kupce koji žele da enterijer, završne podne obloge i sanitarije prilagode sopstvenom ukusu i potrebama.Zašto ova nekretnina?Mirna lokacija: Bez velikog saobraćaja, bezbedno za decu.Funkcionalnost: Veliki plac nudi dovoljno prostora za baštu, bazen ili dodatne sadržaje.Čista dokumentacija: Spremno za prenos vlasništva. Za više informacija pozovite odmah 066223344.

SLIČNE NEKRETNINE

Irig Vrdnik

105,000 €

Na prodaju veliki plac sa vikendicom u blizini Vrdnika – odlična prilika za investiciju! Agencija Moj Dom nekretnine (Novi Sad, reg. broj 174) nud…

  • Soba: 1.0
  • 820 €/m2
  • 128 m2

Sremski Karlovci Banstol

118,500 €

Prodaje se funkcionalna manja kuća – vikendica na Banstolu Plac: 25 ari Na prodaju je vikendica smeštena na prostranoj parceli površine 25 ari, i…

  • Soba: 3.0
  • 2,469 €/m2
  • 48 m2

Sremska Kamenica Rakovac

113,300 €

Oaza mira i udobnosti u srcu prirode! Vikendica u formi porodične kuće, smeštena na uzvišenju u mirnom dielu Rakovca, pruža prekrasan pogled na o…

  • Soba: 3.0
  • 1,471 €/m2
  • 77 m2

Sremska Kamenica Institut

110,000 €

Bocke, kuća na odličnoj lokaciji…

  • Soba: 3.0
  • 991 €/m2
  • 111 m2

Novi Sad Futog

119,500 €

Ruševna kuća sa placem kraj Dunava-lokacija za gradnju urbane vile…

  • Soba: 0.0
  • 1,374 €/m2
  • 87 m2

Srbobran Srbobran

110,000 €

Srbobran, Turija, Odlična kuća sa domaćinskim objektima…

  • Soba: 5.0
  • 759 €/m2
  • 145 m2