Novi Sad - Klisa

Novi Sad, Klisa - Stanovi različitih struktura u izgradnji - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,039 €/m2
  • Površina: 82 m2
PRODAJA

167,170 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003579
  • Površina : 82 m2
  • Cena : 167,170 €
  • Cena po m2 : 2038.66 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Klisa
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/4

Novi Sad, Klisa - Stanovi različitih struktura u izgradnji. Veoma perspektivna lokacija koja se razvija. Na samo 3 km od Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone sa jedne strane, a na drugoj strani samo 2 km do auto-puta. Lokacija u potpunosti infrastrukturno opremljena, poseduje sve za komforan porodični život. Na samo par minuta nalaze se vrtić, škola, Najlon pijaca, više supermarketa, pekara, apoteka, menjačnica... Stanovi su strukture od 30m2 do 82 m2 raspoređeni na 4 sprata, dok se u prizemlju nalaze lokali koji su predviđeni za mirne delatnosti koje neće ometati stanare. Za kupce prve nekrenitne moguć povrat PDV-a. Od opreme biće ugrađena šestokomorna PVC stolarija, tarkett parket, keramika i sanitarije prve klase... Dodatnu pogodnost koju stanari dobijaju su niski troškovi mesečnih računa - grejanje se plaćati po utrošku u toku grejne sezone. Postoji mogućnost kupovine parking mesta i garažnih parking mesta. Planirani završetak radova i useljenje za kraj 2026. godine Kontakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

160,650 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji od pouzdanog investitora. Odlična lokacija, dobro povezana sa svim delovima grada, svi stanovi u ponudi sa …

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Jugovićevo

159,650 €

Novi Sad – Jugovićevo Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan u mirnom delu grada Predstavljamo vam odličan dvoiposoban stan smešten u mirnom i…

  • Soba: 2.5
  • 2,495 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Železnička stanica

164,800 €

Otkrijte fenomanalnu nekretninu za vašu porodicu! Stan smješten u blizini Bulevara Oslobođenja i Železničke stanice nudi savršenu kombinaciju ud…

  • Soba: 3.0
  • 2,388 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Liman 4

163,800 €

Novi Sad - Liman 4, prodaje se odličan dvosoban stan od 54m2, lift terasa, uknjižen 1/1. Stan je renoviran pre par godina i nema većih ulaganja, pr…

  • Soba: 2.0
  • 3,033 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Telep

160,750 €

Fenomenalna lokacija! Odličan kvalitet gradnje! Poštovanje rokova izgradnje! Agencija Moj Dom prodaje stanove razlicitih struktura i kvadratura u iz…

  • Soba: 2.5
  • 2,593 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

177,160 €

Prodaje se Dvosoban stan na Bulevaru Oslobodjenja jednoj od najtraženijih lokacija u gradu.…

  • Soba: 2.0
  • 2,953 €/m2
  • 60 m2