Novi Sad - Socijalno

Novi Sad, Rotkvarija, Garaža u suterenu 17m2

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 1,529 €/m2
  • Površina: 17 m2
PRODAJA

26,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 9000067
  • Površina : 17 m2
  • Cena : 26,000 €
  • Cena po m2 : 1529.41 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Socijalno

Prodaje se garaža u suterenu zgrade u blizini Žitnog trga. Sama garaža je površine 17m2, zatvara se rolo vratima. Kontakt telefon: 0693831006 - Ivana

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

31,000 €

Ekskluzivna prodaja, Graža-Grbavica, 17m2 ID#11907…

  • 1,824 €/m2
  • 17 m2

Novi Sad Telep

27,750 €

Telep, garažno mesto u suterenu, površine 16m2…

  • 1,734 €/m2
  • 16 m2

Novi Sad Telep

25,950 €

Telep, garažno mesto u suterenu, površine 15m2…

  • 1,730 €/m2
  • 15 m2

Novi Sad Telep

30,550 €

Telep, garažno mesto u suterenu, površine 18m2…

  • 1,697 €/m2
  • 18 m2

Novi Sad Sajmište

24,200 €

Garaža 14 m², Jodna Banja, Novi Sad…

  • 1,729 €/m2
  • 14 m2

Novi Sad Detelinara

19,000 €

PARKING MESTO NA PRODAJU – Sajam Kompleks, Rampa i Video Nadzor – 19.000€…

  • 1,583 €/m2
  • 12 m2