-

Novi Sad, Odličan 3,5 stan sa prelepim dvorištem - može kredit za mlade

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 1,169 €/m2
  • Površina: 83 m2
PRODAJA

97,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3624
  • Površina : 83 m2
  • Cena : 97,000 €
  • Cena po m2 : 1168.67 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 3.5
  • Površina placa: 235 m2

Prodaje se odlican troiposoban stan u okviru kuce, sa svojim dvorištem na Sentandrejskom putu. Stan se nalazi u prizemlju kuće sa posebnim ulazom, a na spratu se nalazi drugi stan koji ima svoj poseban ulaz iz dvorišta. Dvorište je zajedničko i ima poseban kolski ulaz i puno zelenila. Sam stan ima lep raspored, iz ulazne velike terase se ulazi u prostrano predsoblje iz koga se ulazi u sve prostorije.Stan ima dnevnu sobu, odvojenu kuhinju sa trpezarijom iz koje se izlazi u dvorište, zatim ostavu, jednu veću spavaću sobu i dve manje spavaće sobe, i veliko kupatilo. U stanu je grejanje na ekonomične gasne peći, gde se grejanje uključuje samostalno po potrebi. Stan se prodaje sa nameštajem ili bez, po želji kupca.Stan je uredjen i prijatan za zivot, delimično je postavljena Pvc stolarija, kupatilo je novije. Sve je uknjizeno, moze se kupiti preko stambenog kredita. Odlicna stan, vredi pogledati. Tel.065/424 55 77. Vise fotografija na nasem sajtu.

SLIČNE NEKRETNINE

Bečej Bečej

100,000 €

Zemljište u Građevinskom području, sa uknjiženom kućom na parcelama…

  • Soba: 3.0
  • 926 €/m2
  • 108 m2

Begeč

87,550 €

Begeč…

  • Soba: 1.0
  • 1,990 €/m2
  • 44 m2

Srbobran Srbobran

103,000 €

Srbobran, Salonska kuća u centru Srbobrana…

  • Soba: 2.0
  • 563 €/m2
  • 183 m2

Sremska Kamenica Rakovac

87,550 €

RAKOVAC-vikend kuća,koja se nalazi  na izlazu iz stambenog naselja Rakovac,građena početkom 80-tih godina,Obj…

  • Soba: 2.5
  • 1,122 €/m2
  • 78 m2

Sremski Karlovci Centar

100,000 €

Sremski Karlovci-Stražilovo-Visinska Vikendica u Rajskoj bašti-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,000 €/m2
  • 100 m2

Na prodaju kuća u Bačkoj Palanci

87,550 €

Na prodaju kuća u Bačkoj Palanci sa velikim dvorištem …

  • Soba: 6.0
  • 366 €/m2
  • 239 m2