Novi Sad - Telep

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,004 €/m2
  • Površina: 39 m2
PRODAJA

117,150 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004128
  • Površina : 39 m2
  • Cena : 117,150 €
  • Cena po m2 : 3003.85 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 0/3

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

113,300 €

DUPLEKS NA NOVOJ DETELINARI – 48 m² + PARKING MESTO | 50m OD BULEVARA EVROPE | HITNA PRODAJA…

  • Soba: 2.0
  • 2,266 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Telep

116,000 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,053 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

123,270 €

Petrovaradin, Trosoban stan 58m2 - Prodaje se trosoban stan …

  • Soba: 2.5
  • 2,125 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Detelinara

109,000 €

Novi Sad, Nova Detelinara, lep dvosoban stan na dobroj lokaciji…

  • Soba: 2.0
  • 2,370 €/m2
  • 46 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

111,000 €

Na prodaju dvosoban stan, sa fenomenalnim pogledom, u centru Sremske Kamenice. Zgrada se nalazi u lepoj, mirnoj, i zelenilom okruzenoj ulici. Postoji …

  • Soba: 2.0
  • 2,056 €/m2
  • 54 m2