Novi Sad - Telep

Jednoiposoban stan - Telep 32m2

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,082 €/m2
  • Površina: 32 m2
PRODAJA

98,632 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004129
  • Površina : 32 m2
  • Cena : 98,632 €
  • Cena po m2 : 3082.25 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 0/3

Praktičan jednoiposoban stan sa jasno odvojenom spavaćom sobom, što omogućava dodatni komfor u odnosu na klasične garsonjere. Dnevni boravak sa kuhinjom je funkcionalno organizovan i pruža dovoljno prostora za svakodnevni život. Idealan je za pojedince, parove ili kao investicija za izdavanje, uz kvalitetnu gradnju i savremene materijale koji garantuju dugotrajnost. U cenu je uračunata posrednička naknada u iznosu od 3% Za više informacija kontaktirajte: 0603116511 ( Viber, Whatsapp ) / 062 9697372 ( Poziv,SMS )

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

90,500 €

HITNO! Garsonjera 30 m² – Bulevar oslobođenja, odlična za život ili izdavanje…

  • Soba: 0.5
  • 3,017 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

95,172 €

PRODAJA DVORIŠNOG UKNJIŽENOG STANA SA GALERIJOM ID#9876…

  • Soba: 2.0
  • 2,266 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Telep

95,000 €

Novi Sad, Telep, Prodaje se sređen, noviji, jednoiposoban stan od 35m2, na 1.spratu u zgradi na Telepu. Sastoji se od d…

  • Soba: 1.5
  • 2,714 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Telep

104,980 €

Severni Telep-Lep Konforan Dvosoban stan 38 m2 u Izgradnji na Top Lokaciji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,763 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Centar

97,100 €

NOVI SAD. CENTAR.GARSONJERA. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,735 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Detelinara

92,700 €

NOVI SAD.NOVA DETELINARA.JEDNOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.0
  • 3,090 €/m2
  • 30 m2