Novi Sad - Telep

Komforan i funkcionalan dvosoban stan na prvom spratu, ideal

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,047 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

134,086 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004131
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 134,086 €
  • Cena po m2 : 3047.41 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/3

Komforan i funkcionalan dvosoban stan na prvom spratu, idealan za udoban svakodnevni život ili kao sigurna investicija. Stan se odlikuje odličnim rasporedom – prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijskim delom čini centralni deo stana, dok je spavaća soba izdvojena i pruža potreban mir i privatnost. Veća kvadratura u odnosu na standardne dvosobne stanove omogućava dodatni komfor i lakše uređenje enterijera po sopstvenim željama. Prvi sprat predstavlja odličan izbor za sve generacije , lako dostupan, a istovremeno dovoljno izdvojen za prijatan boravak. Kvalitetna novogradnja, savremeni materijali i energetski efikasno grejanje doprinose nižim mesečnim troškovima i dugoročnoj vrednosti nekretnine. Odličan izbor kako za život, tako i za izdavanje. U cenu je uračunata posrednička naknada od 3% Za više informacija kontaktirati: 0603116511 ( Viber, Whatsapp ) / 0629697372 ( SMS, Poziv )

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

124,630 €

Adice-Uknjižen Dvosoban stan 42 m2 na Prvom Spratu sa Terasom-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,967 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

124,200 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,700 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

132,612 €

Prodaje se funkcionalan trosoban stan u neposrednoj blizini Bulevara Oslobodjenja.…

  • Soba: 3.0
  • 2,456 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Podbara

140,160 €

Prodaja stana Novi Sad-Podbara, 48m2-Odlična zgrada ID#11338…

  • Soba: 2.0
  • 2,920 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Sajmište

132,700 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,016 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Adice

142,600 €

Trosoban stan, 71 m², Adice, Novi Sad…

  • Soba: 3.0
  • 2,008 €/m2
  • 71 m2