Novi Sad - Telep

Dvosoban stan - Telep 42m2

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,999 €/m2
  • Površina: 42 m2
PRODAJA

125,961 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004132
  • Površina : 42 m2
  • Cena : 125,961 €
  • Cena po m2 : 2999.07 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/3

Prodaje se funkcionalan i lijepo organizovan dvosoban stan, idealan za ugodan porodični život ili investiciju. Stan se sastoji od ulaznog hodnika (1) koji vodi u sve prostorije. Desno se nalazi prostrani dnevni boravak (3) povezan s trpezarijom i kuhinjom (2) u open-space konceptu, što prostoru daje dodatnu svjetlost i osjećaj širine. Iz dnevnog boravka omogućen je izlaz na balkon/lođu (4), savršen za jutarnju kafu ili opuštanje. Spavaća soba (5) je odvojena i dovoljno prostrana za bračni krevet i ormar, pružajući mir i privatnost. Kupatilo (6) je funkcionalno uređeno i sadrži tuš kabinu. Stan je odličnog rasporeda, s maksimalno iskorištenim prostorom i jasnom podjelom na dnevni i noćni dio. Idealan je za parove, manje porodice ili kao investicija za izdavanje.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,000 €

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,659 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

126,300 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,687 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Telep

124,150 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,822 €/m2
  • 44 m2

Sremska Kamenica Institut

133,900 €

Tatarsko Brdo-Porodičan stan na mirnoj lokaciji sa puno zelenila…

  • Soba: 3.0
  • 2,435 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Telep

128,800 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,067 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Grbavica

135,000 €

PRODAJA-DVOIPOSOBAN-49M2-GRBAVICA ID#11828…

  • Soba: 2.5
  • 2,755 €/m2
  • 49 m2