Novi Sad - Telep

Dvosoban stan u izgradnji 42-Telep

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,035 €/m2
  • Površina: 42 m2
PRODAJA

127,455 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004136
  • Površina : 42 m2
  • Cena : 127,455 €
  • Cena po m2 : 3034.64 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/3

Predstavljamo vam funkcionalan dvosoban stan u izgradnji odličnog rasporeda, idealan za udoban porodični život ili kao investicija. Stan se sastoji od ulaznog hodnika koji povezuje sve prostorije. Prostran dnevni boravak sa trpezarijom pruža dovoljno mesta za opuštanje i druženje, dok je kuhinja fizički odvojena, što doprinosi većoj praktičnosti. Spavaća soba je komforna i mirna, pogodna za kvalitetan odmor. Kupatilo je uredno organizovano i funkcionalno. Dodatnu vrednost stanu daje terasa koja omogućava uživanje na otvorenom prostoru. Raspored prostorija je maksimalno iskorišćen, sa jasno odvojenim dnevnim i noćnim delom, što doprinosi komforu svakodnevnog života. Stan je idealan izbor za one koji traže praktičan i lepo organizovan prostor. U cenu je uračunata posrednička naknada od 3% Za više informacija kontaktirati: 0603116511 ( Viber, Whatsapp ) / 0629697372 ( Poziv, SMS ).

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

123,600 €

Novi Sad - Salajka Agencija "Moj Dom" Vam nudi izuzetno lep i skladan jednoiposoban stan od 39m2. Ova lepo ušuškana nekretnina, koja odiše toplino…

  • Soba: 1.5
  • 3,169 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

123,000 €

Prodaje se dvosoban stan u Ćirpanovoj ulici; Parking u dvorištu ID#8419…

  • Soba: 2.0
  • 2,365 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Detelinara

123,600 €

DETELINARA - KOMFORAN DVOSOBAN…

  • Soba: 2.0
  • 2,630 €/m2
  • 47 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

122,030 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,773 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Socijalno

133,900 €

Na prodaju stan od 54m2 (51m2 uknjižen, zbog zatvorene terase dodata kvadratura), na TOP LOKACIJI, stan gleda na SUP Kralja Petra, idealan za poslovn…

  • Soba: 2.5
  • 2,625 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

123,000 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,733 €/m2
  • 45 m2