Novi Sad - Telep

Dvosoban stan 42m2 u izgradnji - Telep

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,171 €/m2
  • Površina: 42 m2
PRODAJA

133,171 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004137
  • Površina : 42 m2
  • Cena : 133,171 €
  • Cena po m2 : 3170.74 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/3

Prodaje se stan u izgradnji 42m2 na Telepu. Stan poseduje odvojenu spavaću sobu, terasu, kupatilo i boravak spojen sa kuhinjom. U cenu uračunata posrednička naknada 3%. Za više informacija kontaktirati: 0603116511 ( Viber, Whatsapp ) / 0629697372 ( Poziv, SMS ).

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

132,700 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,016 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Telep

136,850 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,793 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Telep

139,260 €

Južni Telep-Trosoban stan 52 m2 u Izgradnji sa Gratis Terasom od 10m2-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,678 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Telep

126,885 €

U blizini limana 4 odličan stan u izgradnji u manjem lux kompleksu …

  • Soba: 2.0
  • 2,951 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Detelinara

133,500 €

NOVI SAD.DETELINARA.DVOSOBAN STAN. SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,781 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Somborski bulevar

139,050 €

Na prodaju funkcionalan i potpuno opremljen stan na atraktivnoj lokaciji – Bulevar Patrijarha Pavla. Nalazi se na 3. spratu u novijoj zgradi sa li…

  • Soba: 1.5
  • 3,090 €/m2
  • 45 m2